17181920212223
24252627282930
31

2013, Софія
21 чемпіону Дефлімпіади виплатять по 800 тисяч гривень Надіслати електронною поштою
06.08.2013

Детальніше...

Українська дефлімпійська збірна на олімпіаді у Болгарії здобула 88 медалей Надіслати електронною поштою
06.08.2013

Украинские спортсмены привезли 88 медалей Надіслати електронною поштою
05.08.2013

Українські дефлімпійці здобули 88 медалей на Іграх у Софії Надіслати електронною поштою
05.08.2013

Щоденник Дефлімпіади. Випуск 10. Надіслати електронною поштою
05.08.2013

Тріумфальний виступ українських атлетів на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх в Софії Надіслати електронною поштою
04.08.2013

010.jpgЩойно успішно завершились ХХІІ літні Дефлімпійські ігри, що проходили з 25 липня по 4 серпня 2013 року в м. Софії (Болгарія). Рекордно велика команда Росії, у складі якої був 321  спортсмен, отримала перше місце на Дефлімпіаді-2013 (67 золотих, 52 срібних, 58 бронзових нагород). Українська команда значно меншим складом показала феноменальний результат спортивний результат, здобувши 88 медалей, 21 з яких – золоті, 30 срібних та 37 бронзових медалей та посівши другу позицію у неофіційному медальному заліку. Третє місце у команди Кореї (19 золотих, 11 срібних, 12 бронзових нагород).

Бліц 11 дня Дефлімпіади-2013: рубіж у 20 золотих медалей подолано! Надіслати електронною поштою
04.08.2013

flag.jpgУсі вчорашні вечірні надії справджуються: у день завершення ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор в Софії національна дефлімпійська збірна команда вже зранку виборола 1 золото (чоловічій команді Україна 1 з пляжного волейболу вдалось підтвердити своє звання чемпіонів Дефлімпіади-2009; вони отримали яскраву перемогу над командою Росії), 1 срібло (Кравченко Оксана, дзюдо) та 3 бронзові нагороди (Гусєва Катерина, дзюдо; чоловіча та жіноча команди Україна 2 з пляжного волейболу перемогли-таки команди Росії та отримали почесну бронзу!).

Таким чином, у нас вже 21 золота, 29 срібних та 37 бронзових нагород. 87 медалей – феноменальний результат!!!

Залишилась лише фінальна гра українських футболістів з командою Росії… Переживаємо, хвилюємось і безмежно віримо у наших спортсменів.

Гра починається о 15:00 та буде показана у прямій трансляції на сайті Першого національного телеканалу (http://1tv.com.ua/uk/deflympics_online). Підтримайте наших спортсменів, вболівайте за них і за те, аби їх почув увесь світ!!!

Пре-служба НКСІУ

Щоденник Дефлімпіади. Випуск 9. Надіслати електронною поштою
04.08.2013

За день до завершення Дефлімпіади-2013: 13 медалей та 82 - у загальному заліку Надіслати електронною поштою
04.08.2013

basket_last.jpgЯскраво завершився передостанній день змагань для національної дефлімпійської збірної команди України: у доробку українських атлетів тільки за сьогодні  - 13 високих нагород, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 4 бронзові медалі. Власне саме сьогодні, наприкінці дня, ми всі неймовірно зраділи золотому дублю у волейболі, яким завершувався день (і наші прекрасні дівчата, і хлопці отримали золоті медалі), і, власне, саме золота медаль у чоловічому волейболі стала 20-тою у скарбничці національної дефлімпійської збірної команди. Ця медаль для нас - знакова, адже хлопці боролись до останнього з командою Росії, аби стати першими: гра була важкою, напруженою, яскравою та переможною! Наразі у нас 20 золотих, 28 срібних та 34 бронзових нагороди, а разом – 82 медалі та друге загальнокомандне місце після російської дефлімпійської збірної команди.

Українська збірна - друга в Дефлімпійських іграх-2013-го Надіслати електронною поштою