ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Листопад ( 2020 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
У травні 2016 року компанія «Спортмастер Україна» відзначить свій двадцятирічний ювілей Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
24.05.2016
sm_20rokiv_961x506px_v1a.jpg
Становлення і розвиток будь-якої компанії дуже схожі на життя людини: народження, перші кроки, впізнаваність, а незабаром - авторитет в бізнес-сегменті, який компанія представляє, і на ринку в цілому. 20 років тому народилася усіма впізнавана зараз на ринку спортивної індустрії України компанія «Спортмастер Україна». Вона, незважаючи не на зовсім сприятливу ситуацію в економіці країни, успішно пройшла всі кроки становлення, і за ці роки стала однією з провідних мультиканальних мереж спортивних товарів в Україні, впізнаваним, успішним, ефективним і конкурентоспроможним гравцем на спортивному європейському ринку.

 

 

Компанія «Спортмастер Україна» - один з лідерів ринку спортивної індустрії України, вона вносить істотний внесок в економіку України, представляючи її громадянам тисячі робочих місць з офіційним працевлаштуванням та соціальним пакетом, забезпечуючи суттєві податкові надходження, приділяє велику увагу спонсорським і благодійним заходам, просуває здоровий спосіб життя і сприяє розвитку масового спорту в Україні. А також, компанія динамічно розвиває український сегмент ринку спортивних товарів, нарощуючи в мережі своїх магазинів у багатьох містах нашої країни представництво і продажі спортивних товарів українського виробника.

 

Зараз в активі компанії - 26 магазинів в 14 містах України, що представляють 115 торгових марок. Цікаво, що протягом року компанія «Спортмастер Україна» обслуговує більш ніж 20 мільйонів відвідувачів!

 

Таке успішне становлення і розвиток компанії «Спортмастер Україна» зумовлений багатьма чинниками, і одним з них є згуртований, цілісний і об'єднаний спільними цілями і завданнями колектив, кількість співробітників якого на даний момент становить майже дві тисячі. Ініціативність, креативність, відповідальність, вміння зосередитися на цілях, прагнення до найвищих результатів і воля до перемоги - основні характеристики працівників компанії. Вагомий авторитет на ринку спортивної індустрії України компанії «Спортмастер Україна» показують, що її співробітники завжди знаходяться на висоті представлених компанією вимог.

 

Завдяки правильно обраній стратегії і зусиллям всього колективу, компанії «Спортмастер Україна» вдалося, не дивлячись на кризовий стан фінансово-економічного сектору нашої країни, домогтися збільшення обсягів продажів, забезпечити зростання своєї ринкової частки на ринку України, зберегти і примножити надання робочих місць українським громадянам, в тому числі, і людям з інвалідністю. Компанія прагне і надалі зберігати репутацію лідерів у всіх сегментах ринку, використовуючи накопичувальний досвід і технології для подальшого розвитку свого бізнесу.

 

Компанія «Спортмастер Україна» також є одним із засновників створеної 10 років тому Асоціації «Спортивна індустрія України» (АСІУ). Компанія не тільки бере найактивнішу участь у проведенні різноманітних заходів під егідою АСІУ, а є їх ініціатором. Тільки в цьому році за підтримки «Спортмастера» відбулися змагання з шкільної футбольної ліги України, нагородження кращих студентів-спортсменів 2015 року, участь в заходах федерацій біатлону, настільного хокею, ветеранів волейболу. Крім того, компанія «Спортмастер Україна» - активний учасник постійно діючої в АСІУ благодійної акції «Спортивна індустрія - соціально незахищеним».

 

За словами президента Асоціації «Спортивна індустрія України», Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, президента Національного паралімпійського комітету України Валерія Сушкевича, компанія «Спортмастер Україна» - це компанія гуманітарного спрямування, яка працює на благо українських дітей, фізичного виховання молоді, підтримки людей з інвалідністю, їх сімей та дітей з інвалідністю.

 

«Компанія «Спортмастер Україна», основним завданням якої є розвиток фізичної культури і спорту в Україні, забезпечення здорового способу життя та підтримка соціально незахищених верств населення нашої держави - це українська компанія, яка допомагає людям у цей непростий для України час ... Тільки за останні місяці компанія надала потужну допомогу Західному реабілітаційно-спортивному центру, де проходять фізкультурно-спортивну реабілітацію люди з інвалідністю, у вигляді спортивних товарів, спортивного інвентарю та обладнання, а також традиційно надала чергову благодійну допомогу у вигляді спортивних товарів спортсменам з інвалідністю. У яскравому успіху паралімпійців і дефлімпійців України є і частка компанії «Спортмастер Україна»!

 

Уже багато років особисто знаю генерального директора компанії - Чернова Ігоря Валентиновича, який, незважаючи на свою інвалідність, не тільки займає провідне місце в системі компаній, але постійно особисто ініціює впровадження безстрокової акції Асоціації «Спортивна індустрія України» - «АСІУ - соціально незахищеним». Це людина-патріот, яка спрямовує свої зусилля на вирішення гуманітарних проблем української держави. Спасибі Ігорю Чернову і великому згуртованому колективу компанії «Спортмастер Україна» за їхню громадянську позицію! » - зазначив В.Сушкевич.

 

Свій ювілей компанія відзначить святковими і активними спортивними заходами в величезному колі своїх друзів, партнерів і прихильників фізичної культури і спорту. У програмі заходів - привітання представників органів влади, провідних артистів України, велопробіг, спортивні змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, настільного хокею, петанку, бадмінтону, перетягування каната. Всі учасники змагань будуть відзначені призами від компанії-ювіляра.

 

Звертаючись до всіх своїх клієнтів, шанувальників, керівництво і колектив компанії висловлює свою подяку кожному, хто в цей нелегкий час залишився відданим компанії, за любов і інтерес до компанії, мережі магазинів і продукції, наданої компанією. «Спортмастер України» зробить все можливе і неможливе, щоб і надалі всім клієнтам компанії було комфортно, а інвентар і товари допомагали вести здоровий спосіб життя. У «Спортмастері» завжди всім раді !!!

 

Спорт об'єднує!!!

Із задоволенням разом!!!

«Спортмастер Україна» - це сила!!!

 

Прес-служба АСІУ

 
< Попередня   Наступна >