ТРЕТЄ МІСЦЕ УКРАЇНСЬКИХ ТАНЦЮРИСТІВ В ПОЛЬЩІ
Чотири ліцензії на Паралімпіаду-2008
НАЦІОНАЛЬНУ ПАРАЛІМПІЙСЬКУ ЗБІРНУ З ФУТБОЛУ ПРОВЕЛИ В БРАЗИЛІЮ
Людина з необмеженими можливостями
До уваги ЗМІ: 11 липня 2011 року о 18:00 пройде урочиста зустріч спортсменів-плавців (оновлено)
Безпрецедентна новина: українські паралімпійці стали першими на Чемпіонаті Європи з плавання
ВОЛЯ поддержит Национальную дефлимпийскую сборную Украины на XXII летних Дефлимпийских играх
Проект "Читати на рівних" збере кошти на видавництво книг для незрячих дітей
ХХІІ літні Дефлімпійські ігри 2013, Софія (Болгарія)
В Києві презентували Благодійну програму "Рятуймо разом" для людей з інвалідністю та членів їх сімей
В.Сушкевич: Вимушені переселенці
Яскраво розпочали чемпіонат Європи українські паратенісисти: 7 медалей в особистих змаганнях
Національна збірна команда з паравеслування потужно виступила на чемпіонаті світу
Національна паралімпійська команда з настільного тенісу: за крок до завершенння чемпіонату Європи
Українські паратенісисти - перші у Європі
Українські дзюдоїстки стали першими на кубкові світу серед жінок і третіми у командному заліку кубку