GreenPR

6 липня :

В цей день було добавлено:
61 нагорода з Міжнародного турніру з плавання
Участь збірної команди України з настільного тенісу у Відкритому чемпіонаті Словаччини-2007
6 липня українська команда з футзалу повернулась в Україну з другим місцем у Європі
Halfway Point Approaches at IPC Swimming Euros
Атлети з України утримують першу позицію на Чемпіонаті Європи з плавання!
Тріумфальний виступ українських стрілків: перше місце на батьківщині Паралімпійських ігор!
У «Сході» паралімпійці та дефлімпійці вибороли 6 високих нагород у кульовій стрільбі
Легкоатлети-паралімпійці вибороли 9 медалей чемпіонату Європи
Долучіться до всеукраїнського флешмобу щодо підтримки діток з інвалідністю
13 червня відбудеться презентація книги-авторської спортивної методики - «ВСЮДИ-КОРОЛЕВА»
Національна паралімпійська збірна України з футзалу серед гравців з порушеннями зору – чемпіон світу
Українські параканоїсти стали другими на кубкові світу з параканое
Шукаємо професіоналів служби замовника будівництва
Благодійний Фонд Порошенка підбив підсумки всеукраїнського флешмобу Марини Порошенко #УРИТМІСПОРТУ
Паралімпійці-лучники вибороли 5 медалей на кубкові Європи
Вітання президенту Національного паралімпійського комітету України Валерію Сушкевичу
Національна паралімпійська збірна команда з танців на візках стала третьою на міжнародному турнірі
Українські танцюристи на візках - треті на Міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках
Чергова перемога українських веслярів-паралімпійців: перше місце на кубкові світу
Паралімпійці-тенісисти достойно представили Україну на Міжнародному турнірі з настільного тенісу
На чемпіонаті Європи з триатлону паралімпійка Аліса Колпакчи виборола єдину медаль для України
Родина спортсменів з інвалідністю скорбить у зв’язку з раптовою смертю ВАСИЛЯ ПАВЛОВИЧА САНДУГЕЯ