15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>

Справжній фурор українських пара-пауерліфтерів на чемпіонаті світу: перші у світі Надіслати електронною поштою
20.11.2018

Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу тріумфувала на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи (чоловіки, жінки)  серед спортсменів з порушенням зору, що проходив у м. Люксор, Єгипет,  10 – 18 листопада 2018 р.  Українська збірна команда у складі 18 спортсменів, змагаючись із представниками 10  країн світу, виборола перше місце у світі з результатом: 30 медалей (22 золоті, 6 срібних та 2 бронзові),  а також 18 рекордів світу.

Детальніше...

10 медалями та першим місцем на міжнародному турнірі завершили сезон-2018 українські пара-тенісисти Надіслати електронною поштою
19.11.2018
Досить вдало закінчила сезон національна збірна команда України із паралімпійського настільного тенісу: на міжнародному турнірі, що з 13 по 19 листопада проходив у м.Альмерія, Іспанія, українці вибороли 6,5 золотих, 0,5 срібної та 3 бронзові медалі. Наша команда у складі 11 спортсменів змагалась за найвищі нагороди цього міжнародного спортивного форуму з 193 паралімпійцями 33 країн світу та стала першою!!!

Відбірковий тур у паралімпійському фехтуванні до Паралімпіади в Токіо розпочато 9 медалями України Надіслати електронною поштою
13.11.2018
Національна паралімпійська збірна команда України із фехтування на візках повернулась з 9 високими нагородами (1 золота, 3 срібні та 5 бронзових) з першого відбіркового етапу кубку світу до Паралімпійських ігор у Токіо-2020, що проходив з 7 по 12 листопада у м. Тбілісі, Грузія. 15 спортсменів з України змагались з представниками 26 країн світу за найвищі нагороди цього міжнародного турніру.

Шквальних 20 медалей - доробок українських танцюристів на візках на чемпіонаті Європи Надіслати електронною поштою
13.11.2018
Яскраву перемогу здобули українські спортсмени на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнням опорно-рухового апарату, що з  08 по 12 листопада 2018 року пройшов у м. Ломіанкі (Польща). Доробок українських паралімпійців направду вражає: 20 медалей, серед яких 13 золотих, 5 срібних та 2 бронзові. Нашу команду представило 16 спортсменів, які боролись за найвищі нагороди чемпіонату Європи з 95 спортсменами з 14 країн.

Жіноча дефлімпійська збірна з волейболу стала першою на чемпіонаті Європи. У чоловіків - срібло Надіслати електронною поштою
12.11.2018
На чемпіонаті Європи з волейболу черед спортсменів з порушенням слуху, що з 07.11. по 11.11.2018 року проходив у м. Стамбул (Туреччина), українськими дефлімпійцями здобуто дві яскраві перемоги: жіноча волейбольна команда стала першою, показавши справжній клас гри та реабілітувавшись цим результатом після Дефлімпіади-2017, чоловіча - отримала срібну медаль. Україну на цьому чемпіонаті представило 28 спортсменів, які боролись за найвищі нагороди цього міжнародного спортивного форуму з представницями 5 країн Європи та представниками 8 країн Європи.