15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>

Українські веслярі повернулись із золотими медалями з Німеччини Надіслати електронною поштою
30.05.2011

img_4739_.jpgЗбірна команда України з академічного веслування у складі 9-ти спортсменів вкотре успішно виступила на черговому міжнародному спортивному форумі з академічного веслування, що проходив в м. Мюнхен, Німеччина з 25 по 29 травня 2011 року.  Наші спортсмени вибороли 2 золоті нагороди на цьому Кубку світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

img_4730_.jpgПереможні медалі в Україну привезли: киянка Алла Лисенко (клас AS, одиночні човни, жінки) та спортсмени з Дніпропетровщини Ірина Кириченко і Дмитро Іванов (клас човнів ТА, парні змішані). За результатами виступу на Кубку світу з академічного веслування українська команда стала другою.

img_4744_.jpgЗагалом же, у змаганнях Кубку взяли участь 15 країн, які отримали змогу перевірити свої сили перед майбутнім Чемпіонатом світу, що відбудеться в серпні-вересні 2011 року в м. Блед, Словенія.

1

До речі, саме цей Кубок світу став останнім перед Чемпіонатом світу 2011 року, за результатами якого будуть розподілені ліцензії на майбутні Паралімпійські ігри 2012 року в Лондоні. Нагадаємо, ліцензії отримають по 8 найкращих екіпажів в кожному класі човнів.

Залишається висловити сподівання, що наші лідери – Дмитро Іванов та Ірина Кириченко (клас човнів ТА, парні змішані) та Алла Лисенко (клас AS, одиночні човни, жінки) втримають високі результати, показані на Кубку світу, а ще два екіпажі – Андрій Кривчун в одиночних змаганнях серед чоловіків та екіпаж змішаної четвірки зможуть показати свої найкращі результати та завоювати не тільки ліцензії на Паралімпійські ігри, а й високі нагороди Чемпіонату світу.