ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Червень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
88 золотих нагород вибороли українські легкоатлети на Чемпіонаті України Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
08.06.2011

vii_2757_rudkovskaya_320x200.jpgНадзвичайно насиченою і інтенсивною була програма Відкритого Чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами інтелекту, що пройшов впродовж трьох днів, з 4 по 7 червня 2011 року, в «Національному центрі параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів», що у м. Євпаторія. Королева спорту об’єднала у Національному центрі в Євпаторії близько 300 атлетів з  8-ми країн світу, включаючи спортсменів з України: 3 команди Росії (Краснодар, Саратов, Уфа), команди з Молдови, Латвії, Білорусі, Великобританії, Монголії, Марокко тощо.

 

Загалом, 58 золотих нагород вибороли атлети-чоловіки на змаганнях Чемпіонату України, серед яких – 48 українських медалей. У жінок – 43 золоті нагороди, серед яких власне 40 – у виконанні українських легкоатлеток. У цілому у доробку українських спортсменів 88 золотих нагород!!! До речі, нашу легкоатлетичну команду презентували 171 спортсмен із 27 регіонів України, включаючи м. Київ та м. Севастополь.

 

У зв’язку з насиченістю програми змагань Чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами інтелекту, а також з великою кількістю переможців – володарів золотих, срібних та бронзових нагород - ми, вітаючи усіх володарів високих п’єдесталів, назвемо усіх, хто став чемпіоном. Детальну інформацію щодо усіх результатів змагань можна знайти тут (натисніть активне посилання).

 

Так, серед чоловіків золоті нагороди отримали:

 

  1. Роман Павлик (Україна; клас F 36) – стрибок у довжину; біг на дистанції 400 м;
  2. Андрій Онуфрієнко (Україна; клас  F 38) – стрибок у довжину; біг на дистанції 400 м;
  3. Дмитро Прудников (Україна; клас F 20) – стрибок у довжину;потрійний стрибок;
  4. Сергій Татаркін (Україна; клас Т 13) – біг на дистанції 400 м; біг на дистанції 200 м;
  5. Василь Біленко (Україна; клас Т 20) – біг на дистанції 400 м;біг на дистанції 400 м з бар’єрами;
  6. Микита Сеник (Україна; клас Т38) – біг на дистанції 200м; біг на дистанції 100м;
  7. Сергій Юров (Україна; клас F 20) – метання списа (800г); штовхання ядра (7.260 кг);
  8. Олександр Алексеєнко (Україна; клас F 34) – метання списа (600 г); штовхання ядра (3 кг);
  9. Олександр Дрига (Україна; клас Т 37) – біг на дистанції 800 м; біг на дистанції 200м;
  10. Мар’ян Ковалик (Україна; клас Т 13) – біг на дистанції 800 м; біг на дистанції 1500 м;
  11. Ігор Фартунау (Білорусь; клас F 13) – стрибок у довжину; стрибок у висоту;
  12. Олександр Субота (Білорусь; клас F 46) – стрибок у довжину; потрійний стрибок;
  13. Лхагваджав Джумбал (Монголія; клас Т11) – біг на дистанції 800 м; біг на дистанції 1500 м;
  14. Віктор Щербина (Україна; клас Т20) – біг на дистанції 800 м;
  15. Максим Фаріонов (Україна; клас Т 20) – біг на дистанції 200м;
  16. Владислав Загребельний (Україна; клас Т 46) – біг на дистанції 200 м;
  17. Юрій Царук (Україна; клас Т 35) – біг на дистанції 200м;
  18. Олександр Ясиновий (Україна; клас F 12) – штовхання ядра (7.260 кг);
  19. Віктор Рудаков (Україна; клас F13) – штовхання ядра (7.260 кг);
  20. Сергій Саковський (Україна; клас Т 36) – біг на дистанції 800 м;
  21. Ігор Чіхічена (Україна; клас Т 36) – біг на дистанції 800 м; 
  22. Іван Кіценко (Україна; клас F12) – потрійний стрибок;
  23. Андрій Голіней (Україна; клас Т20) – біг на дистанції 1500 м;
  24. Валентин Медведєв (Україна; клас Т 37) – біг на дистанції 1500 м;
  25. Віталій Ситник (Україна; клас Т 46) – біг на дистанції 1500 м;
  26. Василь Волосянко (Україна; клас Т20) – біг на дистанції 3000 м;
  27. Андрій Карпінський (Україна; клас F 13) – метання списа (800г);
  28. Дмитро Ібрагімов (Україна; клас F 46) – штовхання ядра (6 кг);
  29. Олександр Дорошенко (Україна; клас F 38) – штовхання ядра (5 кг);
  30. Євген Загородній (Україна; клас Т20) – біг на дистанції 100м;
  31. Владислав Косюк (Україна; клас Т35) – біг на дистанції 100м;
  32. Дмитро Балашев (Україна; клас F 53) – штовхання ядра (3 кг);
  33. Олексій Пашков (Україна; клас F 36) – метання списа (600 г);
  34. Євген Тихонов (Україна; клас F 37) – метання списа (600 г);
  35. Максим Солянкін (Україна; клас F 44) – метання списа (800 г);
  36. Євген Абрамов (Росія; клас F57) – метання списа (600 г);
  37. Генріх Фардєєв (Росія; клас Т 45) – біг на дистанції 200 м; 
  38. Олексій Полянський (Росія; клас Т46) – біг на дистанції 400 м;
  39. Андрій Холостяков (Росія; клас Т37) – біг на дистанції 100м;
  40. Євген Савінов (Росія; клас Т45) – біг на дистанції 100м;
  41. Олександр Тріпуц (Білорусь; клас F 12) – метання списа (800 г);
  42. Сергей Герешнякоу (Білорусь; клас Т13) – біг на дистанції 100м;
  43. Едгар Бергс (Латвія; клас F 35) – штовхання ядра (4 кг);
  44. Пол Блейк (Великобританія; клас Т 36) – біг на дистанції 200 м;
  45. Бен Рушгроу (Великобританція; клас Т36) – біг на дистанції 100м.

 

 

Чемпіонками змагань стали наступні спортсменки:

 

  1. Олена Глебова(Україна; клас Т13) – біг на дистанції 100м; біг на дистанції 200м; біг на дистанції 400м; 
  2. Наталія Кобиляцька(Україна; клас Т20) – біг на дистанції 100м; біг на дистанції 200м; біг на дистанції 400м; 
  3. Тетяна Незговорова(Україна; клас Т36) – біг на дистанції 100м; біг на дистанції 200м; біг на дистанції 400м; 
  4. Тетяна Рудківська(Україна; клас Т46) – біг на дистанції 100м; біг на дистанції 200м; біг на дистанції 400м;
  5. Людмила Даниліна (Україна; клас Т20) – біг на дистанції 800м; біг на дистанції 1500 м;
  6. Ірина Білоус (Україна; клас Т 38) – біг на дистанції 800м; біг на дистанції 1500 м;
  7. Світлана Куделя (Україна, клас F20) – штовхання ядра (3 кг); метання диску 1 кг;
  8. Марія Помазан (Україна; клас F 35)штовхання ядра (3 кг); метання диску 1 кг;
  9. Вікторія Ясевич (Україна; клас F 37) – штовхання ядра (3 кг); метання диску 1 кг;
  10. Світлана Микитіна(Україна; клас Т35) – біг на дистанції 100м; біг на дистанції 200м; 
  11. Вікторія Кравченко(Україна; клас Т37) – біг на дистанції 100м; біг на дистанції 200м; 
  12. Тетяна Якібчук (Україна; клас F 33) – штовхання ядра (3 кг); метання списа (0.600);
  13. Оксана Шетельова (Україна; клас F 57) – метання списа (0.600), метання диску 1 кг;
  14. Орися Ільчина (Україна; клас F 12) – метання диску 1 кг;
  15. Марія Коломієць(Україна; клас F 33) - метання диску 1 кг;
  16. Катерина Весніна (Україна; клас F 46) - метання диску 1 кг;
  17. Інна Стрижак(Україна; клас Т38) – біг на дистанції 100м; 
  18. Марина Снісар (Україна; клас 37) - біг на дистанції 400м;
  19. Ірина Кандиба (Україна; клас Т20) – біг на дистанції 1500 м;
  20. Світлана Стецюк (Україна; клас F53) – штовхання ядра (3 кг);
  21. Олена Марунич (Україна; клас Т20) – біг 400 м з бар’єрами;
  22. Ольга Зазуляк (Україна; клас F20) – потрійний стрибок;
  23. Катерина Кірушчанка (Білорусь; клас Т38) - біг на дистанції 200м; 
  24. Івіта Строде (Латвія; клас F 42) – штовхання ядра (4 кг);
  25. Тамара Сівакова (Білорусь; клас F 12) – штовхання ядра (3 кг). 

 

Результати змагань вкотре показали, що Відкритий Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами інтелекту, пройшов на високому організаційно-технічному рівні, а українські спортсмени виступили, як завше, на високому професійному рівні, виборовши найбільшу кількість нагород.

 

 

Прес-служба НКСІУ

 
< Попередня   Наступна >