15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>

Легкоатлети з вадами слуху готуються до європейських змагань: результати Чемпіонату України Надіслати електронною поштою
01.03.2011

leg_evp.jpgНещодавно, з 27 по 28 лютого 2011 року,  у місті Суми відбулися змагання Чемпіонату України з легкої атлетики в закритому приміщенні серед спортсменів з вадами слуху, у яких взяли участь близько 90 спортсменів-представників від 21 області України. Цей Чемпіонат став одним із важливих етапів на шляху підготовки до Чемпіонату Європи, що пройде у Туреччині (м. Кайзери)у період з 10 по16 липня.

Загалом, змагання Чемпіонату України включали 16 спортивних дисциплін, кожна з яких визначила своїх переможців. Так, наприклад, у спринті, що включав біг на 60 і 200м кращим серед чоловіків став Носенко Микола (Київська обл.). У жінок на 60м першою була Шаповал Юлія (Дніпропетровськ), а Єзловецька Наталя (Київська обл.) у забігу на 200 та 400м стала чемпіонкою. Володимир Турков у бігу на дистанції 400м  - володар золотої нагороди, другим на цій же дистанції став Драч Сергій (Рівне),  встановивши свій особистий  рекорд.

У легкоатлетичних змаганнях з витривалості, що включають біг на дистанціях 800, 1500 та 3000 м теж було визначено переможців. Так, Володимир Волков (Донецьк) став першим у забігу  на дистанції 1500м та 3000м. У жінок на дистанціях 1500 та 3000м чемпіонкою стала Свинобій Марія (Київська обл.).  Відновлює свою спортивну форму після 3- річної декретної відпустки  майстер спорту  України  Юлія Байрамова (Київська обл. ), вона на дистанції 800 м фінішувала першою.

Ще один спортсмен з Київської області був найкращим у змаганнях зі стрибків у довжину й висоту:  це Сергій Припіяло.

Богатирі у штовханні ядра: серед жінок чемпіонкою стала Урсуленко Наталія з Херсону, у чоловіків переміг Білоконь Олег (Полтавська обл.), другим був Кірюхин Юрій (Донецьк).  Усі переможці та призери традиційно були нагороджені  медалями та  дипломами (детальніше усі переможні п’єдестали змагань див. у таблицях нижче).

14.27 м

Бажаємо усім нашим спортсменам гарно підготуватись до Чемпіонату Європи, який відбудеться у період з 10 по16 липня в Туреччині (м. Кайзери) та вдало виступити на цьому міжнародному спортивному форумі з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.