45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

У Євпаторії завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху Надіслати електронною поштою
12.06.2011

leg_evp1.jpgНа бігових доріжках Євпаторійського «Національного центру параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів» успішно пройшли змагання Чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, відбувся у період з 9 по 11червня 2011 року. У легкоатлетичних змаганнях взяли участь 86 спортсменів (53 чоловіки та 33 жінки) з 19 регіонів України. Цей чемпіонат став одним із важливих етапів на шляху підготовки до Чемпіонату Європи, що пройде у Туреччині (м. Кайзери)у період з 10 по16 липня.

Загалом, змагання Чемпіонату України містили 26 спортивних дисциплін, кожна з яких визначила своїх переможців. У спринті, що включав біг на 100 та 200 м кращим серед чоловіків став Носенко Микола (Київська обл.), серед жінок у бігу на дистанції 100 м чемпіонське звання завоювала Шаповал Юлія (Дніпропетровськ), вона же перемогла на 400 з перешкодами. Єзловецька Наталя (Київська обл.) у забігу на 200 та 400м стала чемпіонкою. Олександр Ходаков на 400м був господарем бігової доріжки, другим на цій же дистанції став Драч Сергій (Рівне), встановивши свій особистий рекорд, а Володимир Турков зайняв трете місце.

leg_evp.jpgУ легкоатлетичних змаганнях з витривалості, що включають біг на дистанціях 800, 1500 та 3000 м теж було визначено переможців. Так, Сергій Дюльгер (Одеса) у забігу 800м та 1500м був першим. У жінок на дистанції 800 м перемогу здобула Ландіна Вікторія (Дніпропетровськ), встановивши особистий рекорд, друге місце - у Байрамової Юлії (теж з особистим рекордом). Цікава боротьба була у бігові на дистанціях 1500 та 5000 м у жінок поміж Свинобій Марією (Київська обл.) та Сидоренко Анастасією (Одеса), що увінчалась на обох дистанціях упевненою перемогою Свинобій Марії.

Спортсмен з Дніпропетровська Данильченко Володимир був кращим у стрибках довжину й у потрійному стрибку. До речі, він уже два роки поспіль показує стабільно високий результат. Сергій Припіяло з Київщини здобув золото з стрибках у висоту.

Богатирі у штовханні ядра: серед жінок переможницею стала Урсуленко Наталія з Херсону, у чоловіків звання чемпіона здобув Білоконь Олег ( Полтавська обл.), другим став Кірюхин Юрій (Донецьк), Пупена Володимир з Закарпаття посів трете місце. У метанні диску серед чоловіків Білоконь Олег знову ж таки отримав перемогу, другим був Пупена Володимир. У чоловіків та жінок в метанні молота перемогли Бережний Олександр і Філімошкіна Рима /Донецька обл./

Усі переможці та призери традиційно були нагороджені медалями та дипломами (детальніше усі переможні п'єдестали змагань див. нижче).

За результатами виступу на Чемпіонаті України Спортивною федерацією глухих України було відібрано найкращих спортсменів, котрі будуть готуватися на базі «Національного центру параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів» до Чемпіонату Європи з легкої атлетики, що цьогоріч буде проходити з 10 по16 липня у м. Кайзери (Туреччина). До речі, в «Національному центрі параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів» готуються не тільки спортсмени збірної команди легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, тут також проходять підготовку до міжнародних змагань атлети збірних команд з плавання та футболу.

Метання молота 4 кг: 1. Філімошкіна Рима /Донецька/ - 55.37 м

Бажаємо усім нашим спортсменам, що увійшли до збірної команди з легкої атлетики, успішно підготуватись до Чемпіонату Європи, який відбудеться у період з 10 по16 липня в Туреччині (м. Кайзери) та яскраво виступити на цьому міжнародному спортивному форумі з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.