ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Січень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Чемпіони та призери Чемпіонату Європи з плавання Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
11.07.2011

Реліз за результатами виступу на Чемпіонаті Європи з плавання Міжнародного паралімпійського комітету (02.07-10.07.2011; м. Берлін, Німеччина)

 

203491_131666353529010_1337384_n.jpgВперше на теренах незалежної української держави наші спортсмени, члени національної паралімпійської збірної команди з плавання, з надзвичайним відривом вибороли перше місце на змаганнях Чемпіонату Європи з плавання Міжнародного паралімпійського комітету, що проходили з 02 по 10 липня 2011 року у м. Берлін (Німеччина). У доробку нашої команди зразка 2011 року - 105 високих нагород, серед яких 41 золота, 37 срібних та 27 бронзових медалей. Окрім того, встановлено 9 рекордів світу та 7 рекордів Європи. 45 спортсменів з України виявились найкращими серед 433 атлетів із 36 країн-учасниць Чемпіонату. У складі української команди - 29 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та 16 – з вадами зору з 14 регіонів України (включаючи м. Київ та м. Севастополь).

№ п/п

 

 

П.І.Б.

 

 

Область 

 

І місце

 

 

ІІ місце

 

 

ІІІ місце

 

 

Усього медалей

 

 

Рекорди

 

 

1.

 

 

Богодайко Євгеній

 

Віталійович (ураження опорно-рухового апарату)

 

 27.04.1994

 

(17 років!)

 

Полтавська 

 

1) 100 м брасом

 

2) 50 м в/с

 

3)200м комплексним плаванням

 

4) 50 м батерфляй

 

5) 100 м на спині 

 

1) 400 м вільним стилем 

 

 

 

1) 50 м батерфляєм – РЄ

 

2) 50 м в/с –РЄ

 

3) 100 м брасом – РС

 

2.

 

Виноградець Дмитро Миколайович

 

 (ураження опорно-рухового апарату)

 

25.05.1985

 

Полтавська

 

1) 50 м в/с

 

2) 50 м на спині

 

3) 100 м в/с

 

4) 200 м в/с

 

5)150 комплексним плаванням

 

 

 

5

 

 

3.

 

Веракса Максим Олександрович (вади зору)

 

 14.08.1984

 

Харківська 

 

1) 200 м комплексом

 

 2) 100 м брасом

 

3) 50 м в/с

 

4) 100 м в/с 

 

 1) 100 м на спині

 

 

5

 

 

 

4.

 

Свідерська Ольга Михайлівна

 

(ураження опорно-рухового апарату)

 

02.10.1989

 

Кіровоградська

 

1) 50 м в/с

 

2) 100 м в/с

 

3) 200 м в/с

 

1) 50 м на спині

 

 

4

 

1) 50 м в/с – РС

 

2) 100 м в/с – РЄ

 

3) 200 м в/с - РЄ

 

5.

 

Смирнов Віктор Сергійович

 

(вади зору – тотально незрячий)

 

 02.08.1986

 

Донецька

 

 

1) 100 н/сп

 

2) 200 м комплексом

 

 

 

1) 50 м в/с

 

2) 400 м в/с

 

3) 100 м брасом

 

1) 100 м батерфляй

 

2) 100 м в/с 

 

 

1) 200м комплексним плаванням - РЄ

 

6.

 

Балашова Ірина Сергіївна (вади зору)

 

 10.06.1985

 

Харківська

 

1) 50 м в/с

 

2)100м на спині

 

1) 200 м комплексним плаванням

 

2) 100 м брасом

 

3) 100 м в/с

 

 

 

 

7.

 

Прологаєва Наталія

 

 Володимирівна (ураження опорно-рухового апарату)

 

17.02.1981

 

Харківська 

 

1) 50 м в/с

 

2) 50 м на спині 

 

 

1) 100 м брасом

 

2) 200 м комплексним плаванням

 

1) 100 м в/с

 

5

 

 

 1) 100 м брасом - РС 

 

8.

 

Федина Олексій Михайлович (вади зору)

 

 08.10.1987

 

Запорізька

 

1) 100 м брас

 

 2) 50 м в/с

 

1) 100 м в/с 

 

1) 200 м комплексом

 

2) 100 м на спині

 

5

 

 

1) 100 м брас - РС

 

9.

 

Соцька Ірина Сергіївна (ураження опорно-рухового апарату)

 

 04.09.1979

 

Донецька

 

 

1) 200 м в/с

 

2) 100 м в/с

 

1) 50 м на спині

 

 

1) 50 м в/с

 

 

 

4

 

 

1) 200 м в/с – РС

 

10

 

Мащенко Олександр Сергійович (вади зору – тотально незрячий)

 

15.11.1985

 

Донецька

 

1) 100 м батерфляєм

 

2) 100 м брасом

 

1) 200 м комплексним плаванням

 

 

3

 

 

11

 

Калина Андрій Якович (ураження опорно-рухового апарату

 

 21.07.1987

 

Донецька

 

 

1) 200 м комплексом

 

 2) 100 м брасом

 

 

 

1) 50 м в/с

 

3

 

 

1) 200 м комплексом -РЄ

 

12

 

Єлісаветська Ганна Вікторівна

 

 (ураження опорно-рухового апарату)

 

30.12.1980

 

Дніпропетровська 

 

1) 50 м в/с

 

2) 50 м н/спині

 

 

 

 

1) 50 м в/с - РС

 

2) 50 м на спині -РС 

 

 

13

 

Паліан Ані Гагіківна (ураження опорно-рухового апарату)

 

21.08.1990

 

АР Крим

 

1) 50 м в/с

 

1) 200 м комплексним плаванням

 

2) 50 м батерфляєм

 

1) 400 м в/с

 

2) 100 м в/с

 

5

 

 

14

 

Істоміна Олена Олександрівна (ураження опорно-рухового апарату)

 

02.01.1988

 

Хмельницька

 

1) 50 м на спині

 

1) 50 м в/с

 

2) 100 м в/с

 

3) 200 м в/с

 

 

4

 

1) 50 м на спині - РЄ

 

15

 

Хруль Оксана Сергіївна (ураження опорно-рухового апарату)

 

29.03.1995 

 

Полтавська

 

 

1)50 батерфляй

 

 

 1) 100 м брасом

 

2) 100 м на спині

 

 

3

 

 

 

16

 

Копаєва Дар’я Олександрівна (ураження опорно-рухового апарату)

 

 19.04.1994

 

Дніпропетровська 

 

 

1) 50 м в/с

 

 2) 200 м в/с

 

3) 100 м в/с 

 

1) 50 м на спині 

 

4

 

 

 

17

 

Семененко Ярослав Сергійович (ураження опорно-рухового апарату)

 

04.07.1987

 

Донецька 

 

 

 1) 100 м брасом

 

2) 200 м комплексним плаванням

 

3) 50 м батерфляєм

 

1) 100 м на спині

 

4

 

 

18

 

Комаров Олександр Валерійович (ураження опорно-рухового апарату)

 

10.06.1988

 

Донецька

 

 

1) 200 м комплексним плаванням

 

1) 50 м батерфляєм

 

2) 50 м в/с

 

3

 

 

19

 

Чуфаров Данило Володимирович (вади зору)

 

15.07.1989 

 

Донецька

 

 

 

 1) 400 м в/с

 

2) 100 м на спині

 

1) 100 м батерфляєм

 

3

 

 

20

 

Матло Ярина Сергіївна (вади зору)

 

23.10.1990 

 

Рівненська

 

 

 

1) 100 м брасом

 

 

1) 100 м на спині

 

2

 

 

 

21

 

Залевський Дмитро Олегович (вади зору)

 

24.06.1993

 

Донецька

 

 

 

 1) 100 м на спині

 

 

1

 

 

 

22

 

Стабровський Антон Олексійович (вади зору)

 

12.09.1987

 

Львівська

 

 

1) 100 м батерфляєм

 

 

1

 

 

23

 

Тімофеєва Марія Сергіївна (ураження опорно-рухового апарату)

 

04.10.1991

 

Харківська

 

 

1) 100 м брасом

 

 

1

 

 

24

 

Бережна Яна Юріївна (вади зору)

 

17.01.1997

 

Харківська

 

 

1) 100 м брасом

 

 

1

 

 

25

 

Якіб’юк Ольга Миколаївна(вади зору)

 

16.02.1992

 

Одеська

 

 

 

1) 400 м в/с

 

2) 100 м батерфляєм

 

2

 

 

26

 

Квасниця Мар’ян Олегович (ураження опорно-рухового апарату)

 

 11.11.1992

 

 

 

 

1) 400 м в/с

 

1

 

 

27

 

Крижановський Дмитро Леонідович (ураження опорно-рухового апарату)

 

17.06.1974

 

м. Севастополь

 

 

 

1) 50 м в/с

 

1

 

 

28

 

Мустафаєв Ескендер Аметович (ураження опорно-рухового апарату)

 

17.07.1981

 

м. Севастополь

 

 

 

1) 50 м в/с

 

1

 

 

29

 

Семенова Наталія Ратмирівна (ураження опорно-рухового апарату)

 

02.08.1965

 

м.Київ

 

 

 

1) 200 м в/с

 

1

 

 

30

 

Ткалєнко Олег Сергійович (вади зору)

 

14.11.1990

 

Донецька

 

 

 

1) 100 м брасом

 

1

 

 

31

 

Мирошниченко Олександр Сергійович (вади зору)

 

10.07.1983

 

Донецька

 

 

 

1) 400 м в/с

 

1

 

 

32

 

Мартинов Юрій В’ячеславович (ураження опорно-рухового апарату)

 

 10.04.1991

 

м. Київ

 

 

 

1) 100 м брасом

 

1

 

 

33

 

Ісаєв Максим Геннадійович (ураження опорно-рухового апарату)

 

12.08.1991

 

Дніпропетровська

 

 

 

1) 400 м в/с

 

1

 

 

34

 

Полтавський Євген Володимирович (ураження опорно-рухового апарату)

 

03.11.1987

 

Дніпропетровська

 

 

 

1) 100 м на спині

 

1

 

 

35

 

Головко Олександр Миколайович

 

(ураження опорно-рухового апарату)

 

26.06.1972

 

Харківська

 

 

 

1) 50 м на спині

 

1

 

 

 

Всього в індивідуальних видах програми 

 

 

37 

 

35 

 

27 

 

99 

 

14 (7 РЄ; 7 РС) 

 

 

ЕСТАФЕТИ 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 Естафета 4 х 50 м в/с

 

Федота Олена

 

Хруль Оксана

 

Свідерська Ольга

 

Прологаєва Наталія

 

 

 

1)4 х 50 м в/с

 

 

 

 

1

 

1)4 х 50 м в/с - РС

 

 

2

 

 

Естафета 4 х 50 м в/с

 

Семененко Ярослав

 

Виноградець Дмитро

 

Крижановський Дмитро

 

Богодайко Євгеній

 

 

 

 2)4 х 50 м в/с

 

 

 

 

1

 

 

3

 

 

Естафета 4 х 100 комплексом

 

 Ісаєв Максим

 

Калина Андрій

 

Сіроватченко Андрій

 

Комаров Олександр

 

 Чуфаров Данило 

 

 

 

1)4 х 100 комплексом 

 

 

1

 

 

4

 

 

Естафета 4х50

 

 комплексом (чол.)

 

Виноградець Дмитро

 

Богодайко Євгеній

 

Семененко Ярослав

 

Крижановський Дмитро

 

 

 

 

2)4 х 100 комплексом (чол.

 

 

 

1

 

 

5

 

 

Естафета 4 х 50 м комплексом(жін.)

 

Свідерська Ольга

 

Хруль Оксана

 

Федота Олена

 

Прологаєва Наталія 

 

 

3)4 х 50 м комплексом (жін. )

 

 

 

 

1

 

1)4 х 50 м комплексом (жін. ) - РС

 

6

 

 

Естафета 4 х 100

 

 в/с (чол.)

 

 Ісаєв Максим

 

 Калина Андрій

 

 Сіроватченко Андрій

 

Богодайко Євгеній 

 

 

 4)4 х 100 в/с (чол.)

 

 

 

1

 

 

 

Всього в естафетах

 

 

4

 

2

 

0

 

6

 

2

 

 

РАЗОМ 

 

 

41 

 

37 

 

27 

 

105 

 

16 

 

 

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >