23242526272829
3031

Українські гардемарини у візках стали четвертими у Європі Надіслати електронною поштою
20.07.2011

f_2011.jpgДосить успішно виступила національна збірна команда з фехтування у візках на Чемпіонаті Європи, що проходив з 11 по 19 липня 2011 року у м. Шеффілд (Великобританія). У напруженій спортивній боротьбі за європейську першість з атлетами-фехтувальниками від 20 країн Європи наша команда (у складі 9 спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату) завоювала 7 високих нагород, серед яких 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

У загальному заліку Україна посіла 4 місце після сильних фехтувальних команд Угорщини (7 золотих, 1 срібна та 1 бронзова нагороди), Франції (4 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі) та Росії (4 золотих, 4 срібних та 11 бронзових нагород). Такий високий український спортивний результат був забезпечений виступом досвідчених паралімпійців-фехтувальників: золоті медалі здобули Дацко Антон, посівши перше місце у змаганнях з шаблі (категорія В) та Сундієв Олексій, зайнявши перше місце у змаганнях зі шпаги (категорія С).

Срібні нагороди українські фехтувальники вибороли у командних змаганнях - чоловіча команда (Бажуков Михайло, Дацко Антон та Мазуров Дмитро) посіла друге місце у змаганнях з рапіри, а жіноча (Лук’яненко Ірина, Позняк Тетяна та Горліна Алла) - здобула срібло у змаганнях зі шпаги.

До загальної кількості українських нагород увійшло ще й три бронзові медалі в індивідуальних змаганнях, які завоювали: Демчук Андрій – рапіра, категорія А, Цедрик Вадим – шпага, категорія А, а також Позняк Тетяна – шпага, категорія В.