17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Другий день Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування визначив переможців на середній дистанції Надіслати електронною поштою
27.07.2011

2010-10-30_11-08-40_dsc0299s_resize.jpgСьогоднішній другий змагальний день Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування був досить напруженим, у тому числі, не простим по погоднім умовам – саме під час фінішу у чоловіків  почалась гроза, яка досить сильно засмутила представників декількох країн, чиї спортсмени дещо загубились в українському лісі. Він став надзвичайно сумним для тих, хто дійшов до фінішу лише впритул до церемонії нагородження, а дехто - навіть і після цієї урочистості.  Водночас, цей день був радісним для переможців (у тому числі й представників української команди).

2010-10-30_11-08-40_dsc0312s_resize.jpgВідтак, 27 липня 2011 року трійку найкращих серед 38 чоловіків, які змагались за першість на середній дистанції, знову ж таки традиційно очолив багаторазовий чемпіон міжнародних спортивних форумів зі спортивного орієнтування литовець Томас Кузьмінскіс (36:00), другим фінішував представник України Санькін Олександр з результатом 39:01,  третім став спортсмен з Угорщини Міхалі Ференс 40:31, литовець Ремейка Вітаутас з результатом 40:40 став четвертим, Грінін Володимир з Росії з результатом 40:58 став п’ятим, українець Мазур Михайло  - шостим (42:07). Ще один представник України Сквірський Олексій став восьмим з результатом 45:45.

2010-10-30_11-08-40_dsc0318s_resize.jpgСеред представниць прекрасної статі саме тут, на середній дистанції, відбувались справжні дива – переможниця чемпіонату випередила свою подругу по команді лише на якусь мить… Отже, трійку найкращих серед жінок на середній дистанції серед 21 учасниці змагань очолила україночка Мельник Яна (42:39), другою стала її подруга по команді Чекунова Марина – її результат 42:40. Спортсменка з Росії Макарова Марія стала третьою з результатом 44:12, її подруга по команді Росінк Марина з результатом 48:48 стала четвертою.  Спортсменка з Литви Каунеліте Раса (52:40) - п’ята. Українка Панченко Лілія з результатом 56.34 стала сьомою.

У цілому дирекцією змагань було відзначено вісімку найсильніших на середній дистанції серед чоловіків та жінок. Результати Чемпіонату оголошував Марек Мір-Міцкевич – технічний директор Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування. Нагородження проводив віце-президент Міжнародного спортивного комітету глухих Давід Ланесман.

За підсумками двох днів змагань наразі лідирує цьогорічна володарка Чемпіонату світу  - команда України (4 медалі – 2 золоті, 2 срібні), другу позицію займає команда з Литви (4 нагороди – 2 золоті, 2 бронзові), третіми наразі є спортсмени з Росії – 3 нагороди: 2 срібні та 1 бронзова медалі. На четвертому місці спортсмени з Угорщини з однією бронзовою нагородою.

Завтра, 28 липня 2011 року, спортсмени відпочиватимуть та готуватимуться до складної довгої дистанції Чемпіонату світу, на яку вони вийдуть уже післязавтра. Що ж, побажаємо їм набратись побільше сил та наснаги перед новими важливими стартами.