Передплати - та переконайся!

Громадське радіо

hroad.hyundai

GreenPR

Третій день Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування став справжнім фурором для україночок Надіслати електронною поштою
29.07.2011

3_flag_320x200.jpgПісля вчорашнього відпочинку сьогодні, 29 липня 2011 року, справжній клас у спортивному орієнтуванні на довгій дистанції показали українські спортсменки. У чоловіків імена переможців, практично, не змінились. Загалом, за підсумками трьох змагальних днів Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху рейтингову таблицю очолює команда України (8 медалей - 3 золоті, 4 срібні та 1 бронзова нагорода), другу позицію утримує команда з Литви (6 медалей - 3 золоті, 3 бронзові нагороди), третя – команда з Росії - 3 нагороди: 2 срібні та 1 бронзова медалі. На четвертому місці спортсмени з Угорщини з однією бронзовою нагородою.

w_n_320x200.jpgВідтак, 29 липня 2011 року серед представниць прекрасної статі саме тут, на довгій дистанції, справжній фурор визвали українські спортсменки, котрі повністю оволоділи сьогоднішнім переможним подіумом… Отже, трійку найкращих серед жінок на середній дистанції серед 20 учасниць змагань очолила наша дебютантка Федосєєва Ганна (55:24),  другою стала її подруга по команді Чекунова Марина – її результат 57:37, третя – Біда Тетяна (57:53).Спортсменка з Росії Макарова Марія стала четвертою з результатом 1:01:06..  Спортсменка з Литви Кулбокайте Андрія  (1:03:52) - п’ята, її подруга по команді Волюнгевісієне Джудіта  з результатом 1:08:08 стала шостою.

man_320x200.jpgТрійку найкращих серед 36 чоловіків, які змагались за першість на довгій дистанції, знову ж таки традиційно очолив багаторазовий чемпіон міжнародних спортивних форумів зі спортивного орієнтування литовець Томас Кузьмінскіс (1.02.16), другим фінішував представник України Санькін Олександр з результатом 1.09:22,  третім став литовець Ремейка Вітаутас з результатом 1:14:28 (на жаль, у зв'язку із поганим самопочуттям, володар бронзової нагороди не вийшов на п'єдестал, його нагороду було вручено тренеру). Спортсмен з Угорщини Міхалі Ференс з результатом 1:17:07 став четвертим, п’ятим став українець Ніколаєнко Руслан (1:17:15), його колега по команді Мазур Михайло  - шостим (1:19:30).

У цілому дирекцією змагань було відзначено вісімку найсильніших на середній дистанції серед чоловіків та жінок. Результати Чемпіонату оголошував Марек Мір-Міцкевич – технічний директор Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування. Нагородження проводив віце-президент Міжнародного спортивного комітету глухих Давід Ланесман. w_n_tr_320x200.jpg

Завтра, 30 липня 2011 року, спортсмени-орієнтувальники естафетами завершать змагання Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування.

Також саме завтра о 15:00 в готелі Росава Оргкомітетом змагань заплановано проведення підсумкової прес-конференції. Запрошуємо представників зацікавлених засобів масової інформації!