31
<< Поперед.

Українська команда орієнтувальників - перша у світі Надіслати електронною поштою
30.07.2011

_dsc0357_320x200.jpgСьогоднішніми змаганнями з чоловічої та жіночої естафети завершився Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху, що з 25 по 30 липня 2011 року проходив у мальовничих ландшафтах Черкащини. Вже завтра спортсмени покинуть гостинну черкаську землю, але у цю мить усі згадують хвилюючі спортивні миті насиченого останнього дня змагань.

Змагання були не простими, радше - напруженими – власне протоколи естафет засвідчують, скільки сил віддав кожен спортсмен у боротьбі за таку бажану перемогу.

Втім, у жінок переможницями стали представниці Росії (Росінк Марина, Макарова Марія, Найдьонова Антоніна – 1:49:38), які завоювали сьогодні перше золото для своєї команди. Тільки дві хвилини відділили україночок від першості світу, у них – друге місце (Чекунова Марина, Орлова Вікторія, Біда Тетяна – 1:51:07). Третіми стали дівчата з Литви (Кулбокайте Андрія, Волюнгевісієне Джудіта, Каунеліте Раса - 1:57:38)

Ідентична ситуація просто копіювалась і чоловічій естафеті: перше місце у чоловіків з Росії (Новіков Павло, Грінін Володимир, Дінгес Віктор – 2:03:47), друге – в українців (Мазур Михайло, Ніколаєнко Руслан, Санькін Олександр - 2:11:02), третє – у команди з Литви (Сонгінас Вітаутас, Ремейка Вітаутас, Кузьмінскіс Томас – 2:12:03).

Саме сьогодні, 30 липня, змагання з чоловічої та жіночої естафети визначили прикінцеву трійку лідерів: перше місце у неофіційному загальнокомандному заліку у команди України (10 медалей - 3 золоті, 6 срібних та 1 бронзова нагорода), другу позицію утримує команда з Литви (8 медалей - 3 золоті, 5 бронзових нагород), третя – команда з Росії - 5 нагород: 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі. На четвертому місці спортсмени з Угорщини з однією бронзовою нагородою.

Беззаперечним лідером Чемпіонату світу-2011 став литовець Кузьмінскіс Томас, який став на цих змаганнях тричі чемпіоном та бронзовим призером. Найкращою спортсменкою стала україночка Федосєєва Ганна, котра, будучи дебютанткою, виборола 2 золоті та 1 срібну нагороду.

Вітаємо усіх переможців, а ними є всі спортсмени, адже саме спортивне орієнтування об’єднало тут, у Черкасах, кожного з них, своєю життєдайною силою. Що ж попереду у спортсменів з вадами слуху – членів міжнародної сім’ї орієнтувальників – серйозна підготовка до чергових літніх Дефлімпійських ігор 2013 року! То ж побажаємо їм сил, наснаги та нових високих перемог!