ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Січень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Офіційні результати Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування: 30.07.11, естафета, чоловіки Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
30.07.2011

wdoc2011emblema34.jpgRelay

30.07.2011 in Moshny        Men, 16500m (6600m+5500m+4400m) ,  40 controls (16+13+11)

1

 

Russia

 

 

2:03:47

 

 

 

 

NOVIKOV Pavel

 

53:44

 

(1)

 

53:44

 

(1)

 

 

GRININ Vladimir

 

38:59

 

(1)

 

1:32:43

 

(1)

 

 

DINGES Viktor

 

31:04

 

(2)

 

2:03:47

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Ukraine

 

 

2:11:02

 

 

 

 

MAZUR Mykhaylo

 

56:14

 

(2)

 

56:14

 

(2)

 

 

NIKOLAYENKO Ruslan

 

42:09

 

(2)

 

1:38:23

 

(2)

 

 

SANKIN Oleksandr

 

32:39

 

(3)

 

2:11:02

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Lituania

 

 

2:12:03

 

 

 

 

SONGINAS Vytautas

 

57:48

 

(4)

 

57:48

 

(4)

 

 

REMEIKA Vytautas

 

44:19

 

(3)

 

1:42:07

 

(3)

 

 

KUZMINSKIS Tomas

 

29:56

 

(1)

 

2:12:03

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Hungary

 

 

2:41:47

 

 

 

 

MIHALYI Ferenc

 

56:18

 

(3)

 

56:18

 

(3)

 

 

BOROS Imre

 

55:09

 

(5)

 

1:51:27

 

(4)

 

 

SZEBELI Istvan

 

50:20

 

(6)

 

2:41:47

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Czech Republic

 

 

2:45:41

 

 

 

 

HUBACEK Libor

 

1:04:12

 

(7)

 

1:04:12

 

(7)

 

 

VONDROUS Jaroslav

 

56:38

 

(6)

 

2:00:50

 

(6)

 

 

PROCHAZKA Josef

 

44:51

 

(4)

 

2:45:41

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Estonia

 

 

2:56:04

 

 

 

 

VASSER Daniel

 

1:00:33

 

(5)

 

1:00:33

 

(5)

 

 

BETLEM Martin

 

1:06:27

 

(8)

 

2:07:00

 

(8)

 

 

VARE Vaiko

 

49:04

 

(5)

 

2:56:04

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Denmark

 

 

2:57:56

 

 

 

 

THESBJERG Allan

 

1:01:19

 

(6)

 

1:01:19

 

(6)

 

 

OTTESEN Bruno

 

1:01:55

 

(7)

 

2:03:14

 

(7)

 

 

EKLUND Henrik

 

54:42

 

(8)

 

2:57:56

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Latvia

 

 

3:01:33

 

 

 

 

OZOLS Raitis

 

1:07:13

 

(8)

 

1:07:13

 

(8)

 

 

KRAMS Emils

 

53:15

 

(4)

 

2:00:28

 

(5)

 

 

KURSITIS Peteris

 

1:01:05

 

(9)

 

3:01:33

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Italy

 

 

3:26:09

 

 

 

 

JABR Daniele

 

1:16:26

 

(9)

 

1:16:26

 

(9)

 

 

SANTINI Andrea

 

1:16:57

 

(9)

 

2:33:23

 

(9)

 

 

LEROSE Luigi

 

52:46

 

(7)

 

3:26:09

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Austria

 

 

4:29:09

 

 

 

 

KANAI Herbert

 

1:25:47

 

(10)

 

1:25:47

 

(10)

 

 

PUHRINGER Dieter

 

1:22:29

 

(10)

 

2:48:16

 

(10)

 

 

HENECKER Hermine

 

1:40:53

 

(10)

 

4:29:09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chinese Taipei

 

 

DSQ

 

 

 

 

WU Jhong-Han

 

DSQ

 

 

 

 

 

PENG Chun-Chieh

 

DSQ

 

 

 

 

 

LIAO Yung-Jen

 

DSQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Japan

 

 

DSQ

 

 

 

 

TAMURA Satoshi

 

DSQ

 

 

 

 

 

NONAKA Yoshio

 

1:35:08

 

(11)

 

 

 

 

OKAMURA Akitoshi

 

DSQ

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >