17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

З Пекіну українські тенісисти привезли 4 медалі: 2 золоті та 2 бронзові Надіслати електронною поштою
29.07.2011

99d36ab2c8.jpgЯскраво виступили наші спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату у Міжнародному чемпіонаті з настільного тенісу, що проходив з 20 по 28 липня 2011 року у м. Пекін, Китай.

Наші 4 тенісисти-паралімпійці боролись за першість чемпіонату серед 126 спортсменів із 26 країн світу, виборовши два перших місця у командному заліку. Володарями золотих нагород стали пари у складі Кубова Вадима (Київська обл.) та Щепанського Юрія (Миколаївська обл.), а також Ніколенко Максима (Запорізька обл.) і Попова Михайла (Запорізька обл.).

photo_popov.jpgДо речі, вперше за всю історію українського настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату наші паралімпійці перемогли у командному заліку найсильнішу команду з Китаю, виборовши таке жадане для нас "золото".

Окрім того, наші атлети отримали 2 бронзові нагороди у індивідуальному заліку. Володарями 3 місця стали Щепанський Юрій та Попов Михайло.

Загалом, у неофіційному командному заліку, українські паралімпійці-тенісисти стали третіми після потужних команд Китаю та Кореї.