9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Успішно розпочався для українських дефлімпійців Чемпіонат світу з плавання Надіслати електронною поштою
09.08.2011

img_1019_320x200.jpg20 українських спортсменів з вадами слуху успішно виступають на ІІІ Чемпіонаті світу з плавання, що  проходить з 07 серпня по 13 серпня 2011 року у м. Коімбра, Португалія. Лише за перші два дні змагань плавцями з України завойовано 7 високих нагород, серед яких  2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

img_6560_320x200.jpgУ перший же день змагань спортсмени нашої національної дефлімпійської збірної команди з плавання вибороли 3 медалі, серед яких золота нагорода кіровоградчанки Товстої Анни (тренер Манько В.В.), котра на дистанції 400 м комплексним плаванням зі світовим рекордом 05.05.31 стала першою, зі значною перевагою подолавши попередній світовий рекорд китаянки - 05.08.21, встановлений у 2009 році.

Харків’янин Зургалідзе Андрій (тренер Панкратов О.Ю.) виборов срібло на дистанції 50 м брасом із результатом 30.53, поступившись американцю, котрий на цій дистанції став світовим рекордсменом (результат – 27.79).

img_6282_320x200.jpgЗемлячка Товстої Анни, Терещенко Ірина ( тренер Манько В.В.) у напруженій боротьбі виборола бронзову нагороду на дистанції 50 м брасом із результатом 35.11.

У перший день змагань достойно виступили молоді спортсмени Таймазова Софія на дистанції 200 м вільним стилем покращила особистий рекорд із результатом 2.18.67 ,а Хейлік  Дмитро зайняв 7 місце у фіналі на дистанції 400 м комплексним плаванням, Авраменко Катерина також потрапила у фінал і виборола 8 місце на дистанції  400 м комплексним плаванням.

Наступного, другого дня змагань, Анна Товста продовжила свою медальну естафету, зайнявши перше місце на дистанції 200 батерфляєм із рекордом Чемпіоната .

img_1019_320x200.jpgУ Андрія Зургалідзе -  2 місце на дистанції 200м брасом. Також на цій же дистанції у жінок срібло виборола Терещенко Ірина, 3 місце – у Корнієнко Наталі.

Загалом  міжнародні змагання з плавання об’єднали більш ніж 150 плавців (105 чоловіків, 62 жінки) з  29 країн світу. Результати попередніх запливів і фінали можна віднайти на веб-сторінці: http://www.lpdsurdos.org.pt/live_results/WDSC2011/index.html.

Сьогодні зранку, 9 серпня, у нашої команди попередні запливи з 10:00, після обіду, о 16:30 – фінали. Вболівайте за наших спортсменів!!!