15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>

Важлива спортивна подія: в Україні вдруге проводиться Континентальний кубок з волейболу сидячи Надіслати електронною поштою
01.09.2011

clip_image002.jpgУ «Національному центрі параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів», що у м.Євпаторія, уже вдруге в історії вітчизняного паралімпійського спорту та в історії європейського волейболу сидячи проводиться Континентальний кубок ECVD з волейболу сидячи серед жіночих команд.  Кубок проводиться Європейським комітетом з волейболу сидячи та Національним паралімпійським комітетом України.

У Континентальному кубкові, що цьогоріч проходитиме 5 по 10 вересня братимуть участь жіночі команди з 7 країн світу: Бразилії, Великобританії, Росії, Словенії, Нідерландів, України та США.

Тимошенко Віктор Гаврилович - тренер;волейбол сидячи, Дніпропетровська обл.;

Малойван Ярослав Володимирович - тренер;волейбол сидячи, Дніпропетровська обл.

До речі, Перший Континентальний кубок з волейболу сидячи серед жіночих команд, що проводився вперше на теренах нашої країни минул річ, 10 по 15 травня 2010 року, будучи дебютним для європейського волейболу сидячи, об’єднав своїм змагальним запальним духом представниць прекрасної половини від п’ятьох країн – України, Росії, Німеччини, Литви та Польщі, кожні з яких показали високе прагнення до перемог та силу духу. Проте, спорт є спортом, і переможницями спортивних баталій стали українки, котрі, зігравши сім переможних матчів та один, поступившись першості команді Литви (3:2), вийшли у фінал з командою Росії. Саме 15 травня, у день закриття Кубку, нашим спортсменкам вкотре усміхнулась фортуна: у боротьбі за першість вони перемогли з рахунком 3:0. Команда Німеччини виборола почесну бронзу в литовчанок з рахунком 3:0.

Відтак, прикінцева таблиця учасників І Кубку виглядає наступним чином:

1 місце - Україна

2 місце - Росія

3 місце - Німеччина

4 місце - Литва

5 місце – Польща

До уваги ЗМІ: урочиста церемонія відкриття змагань ІІ Континентального кубку: 5 вересня о 9:00, закриття: 10 вересня 0 17:00. Просимо акредитуватись на події! Контактний телефон для акредитації: 050 997 966 2, 093 771 10 64.

Про змагальні дні ІІ Континентального кубка та його новини читайте інформацію на нашій веб-сторінці.