15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>

Чоловіча команда голболістів виборола бронзу Чемпіонату Європи Надіслати електронною поштою
20.09.2011

article_image-image-article.jpgДосить вдало зіграла збірна команда України з голболу (чоловіки) на чемпіонаті Європи, який проходив з 12 по 19 вересня 2011 року в м. Білосток, Польща. Наші 9 спортсменів з вадами зору змагались за першість Європи з командами від 12 країн та отримали почесну бронзу.

Із самого початку європейський чемпіонат з голболу став успішним для українських атлетів з вадами зору. Так, за результатами групового турніру, збірна України посіла друге місце, та отримала право грати в ¼ фіналу з командою Великобританії. Далі, вигравши цю гру з рахунком 10:3, збірна команда вийшла в полу фінал на команді Польщі. Однак, під час гри з поляками спортсмен Циганенко Євген отримав травму, що спричинило збій в командній грі і призвело до поразки з рахунком 9:6.

Дякуючи лікареві команди Пошивайло В.В., спортсмена було швидко реабілітовано та підготовано до фінальної гри за бронзові медалі. І вже у фінальній грі, українська команда показала свої справжні бійцівські якості та професіоналізм. Програючи після першого тайму 1:4 команді Ізраїлю, хлопці зібралися та показали достойну гру в другому таймі,  вигравши з рахунком 7:5.

Молдавія

За результатами проведеного чемпіонату Європи чоловіча збірна України з голболу виборола право на участь у чемпіонаті Європи в групі «В», що пройде вже у наступному році.