ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
³
08.11.2008

МРІЯ ЗБУЛАСЬ НА ТРЕТІХ ІГРАХ

Таке сподіване і несподіване золото у виконанні Віталія...

Золота медаль Віталія Лук’яненко – це величезна перемога впертої людини. Віталій, учасник Паралімпійських ігор в Нагано і Солт-Лейк-Сіті, завжди був близьким до титулу чемпіона Паралімпіад, але чомусь щось десь не збігалось з його напористістю та прагненням перемоги. Пан випадок вмішувався у перебіг подій і заважав. А так хотілось...
Спочатку здавалось, що перехід Віталика із класу в клас вплине на його психологічний "настрой".  На щастя - ні. "Номер не пройшов".
Ще до старту Лук’яненко признався, що його ніскільки не потривожило рішення суддів-класифікаторів, а прагнення виступити з максимальною віддачею ніхто не відміняв. Жартівливий настрій Віталика зі старту було "заразливим". Він жартував та сміявся. А за декілька хвилин до старту зібрався і дуже потужно стартував.
Володимир Іванов вів свого напарника звичним темпом. Може бути, трішки гіршим був зв’язок, але оптимістичний настрой ніхто не відмінив і він відіграв свою роль.
Український дует вже дуже швидко захопив лідерство і старався не програвати своїм головним конкурентам з Німеччини та Росії.
Сьогодні їм це вдалось. Скажемо більше – вітер, який постійно заважав практично всім спортсменам-українцям, в момент виступу тандему Лук’яненко-Іванова вирішив відпочити.
Звісно, що лазерне проміння вітром не зіб’єш, але справа зовсім не в тому. Просто було дуже легко, тепло і спокійно. Наявність таких аргументів може когось розсмішити, але, погодьтесь, що часом навіть незначна деталь здатна переважити чашу терезів з одного у інший бік. Сьогодні вона переважила у бік українського тандема.
Всі ми щиро раді за Віталія і Володимира. Цілей досягнено. Мрії збулись.
Але це ще не значить, що програма "медальної арифметики" завершена. Перший успіх, як полум’яна жага, повинна надихнути їх на нові подвиги.
Чи можуть вони це зробити? Звичайно!
Коли?
Про це ми скоро дізнаємось.

11 березня 2006 року

 
<