ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
До уваги ЗМІ: Національний олімпійський комітет готується до проведення "Героїв спортивного року" Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
19.12.2011

215230001269862050.jpgНа початку 2012 року Національний олімпійський комітет України традиційно проводитиме щорічну Всеукраїнську урочисту церемонію нагородження «Герої спортивного року» (за підсумками 2011 року). Включно до 15 січня 2012 року проходитиме перший етап підготовки до цієї події: власне журналісти серед усіх представлених кандидатів в номінаціях оберуть шляхом голосування претендентів до участі у цій події.

 

 

 

Відтак, шановні панове журналісти, враховуючи вищезазначене, просимо Вас висловити свою думку щодо кандидатів у наступних номінаціях:

 

(*Прохання залишити або виділити лише одне прізвище, або вписати одного кандидата у рядок власний варіант)

 

В перших пяти номінаціях до уваги беруться  досягнення в олімпійських номерах програми

 

1. Найкращий спортсмен року

·        Ібрагім АЛДАТОВ – срібний призер чемпіонату світу з боротьби (74кг);

·        Георгій ЗАНТАРАЯ – бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон Європи з дзюдо (60кг);

·        Артем ІВАНОВ – срібний призер чемпіонату світу з важкої атлетики (94кг);

·        Василь ЛОМАЧЕНКО – чемпіон світу з боксу (60 кг);

·        Олександр УСИК – чемпіон світу з боксу (91 кг). 

 

Власний варіант

_______________________________________________________________________

 

2. Найкраща спортсменка року

·        Ольга КОРОБКА – бронзова призерка чемпіонату світу з важкої атлетики (+75кг);

·        Інна ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА – дворазова бронзова призерка чемпіонату світу, срібна призерка чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное;

·        Ольга САЛАДУХА – чемпіонка світу, чемпіонка командного чемпіонату Європи з легкої атлетики у потрійному стрибку;

·        Віта СЕМЕРЕНКО – бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи з біатлону;

·        Вікторія ТЕРЕЩУК – чемпіонка світу та бронзова призерка чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства;

·        Тетяна ЛАЗАРЕВА – бронзова призерка чемпіонату світу з боротьби (55кг);

·        Ольга ХАРЛАН – бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи з фехтування на шаблях.

 

Власний варіант ________________________________________________________________________

 

3. Найкращий тренер  року

·        Михайло АКІЛОВ – старший тренер жіночої естафети 4х100м – бронзових призерок чемпіонату світу, чемпіонок командного чемпіонату Європи з легкої атлетики;

·        Анатолій БОЙКО – особистий тренер Ольги Саладухи – чемпіонки світу, чемпіонки командного чемпіонату Європи з легкої атлетики;

·        Володимир ВІННІКОВ – особистий тренер Тараса Шелестюка – чемпіона світу з боксу;

·        Сергій КРИНИЦЬКИЙ – особистий тренер Євгена Хитрова – чемпіона світу з боксу;

·        Анатолій ЛОМАЧЕНКО – особистий тренер Василя Ломаченка – чемпіона світу з боксу;

·        Дмитро СОСНОВСЬКИЙ – головний тренер збірної України з боксу (5 медалей на чемпіонаті світу), особистий тренер Олександра Усика – чемпіона світу з боксу;

·        Сергій ТУРОБОВ – особистий тренер Вікторії Терещук – чемпіонки світу, бронзової призерки чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства.

 

 

Власний варіант

 _______________________________________________________________________

 

 

4. Сенсація  року

·        Денис БЕРІНЧИК – срібний призер чемпіонату світу з боксу (64кг);

·        Ольга ВОЛКОВА – бронзова призерка чемпіонату світу з фрістайлу (акробатика);

·        Олексій ТОРОХТІЙ – бронзовий призер чемпіонату світу з важкої атлетики (105 кг);

·        Євген ХИТРОВ – чемпіон світу з боксу (75 кг);

·        Тарас ШЕЛЕСТЮК – чемпіон світу з боксу (69 кг).

 

Власний варіант

________________________________________________________________________

 

 

5Найкраща команда року (збірна)

·        Дует стрибунів у воду Олександр Горшковозов - Олександр Бондар – бронзові призери чемпіонату світу, срібні призери чемпіонату Європи;

·        Чоловіча збірна України з біатлону (Олександр Біланенко, Андрій Дериземля, Сергій Седнєв, Сергій Семенов) – бронзові призери чемпіонату світу в естафеті;

·        Жіноча збірна Україна з легкої атлетики (Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремень, Христина Стуй, Єлизавета Бризгіна) – бронзові призерки чемпіонату світу, чемпіонки командного чемпіонату Європи в естафетному бігу 4 х100м;

·        Жіноча двійка парна з академічного веслування (Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова) чемпіонки Європи;

·        Жіноча четвірка парна з академічного веслування (Світлана Спірюхова, Катерина Тарасенко, Наталія Губа, Тетяна Колеснікова) – чемпіонки Європи

 

Власний варіант  

 

____________________________________________________

 

 

6. Найкращий спортивний організатор року  

·        Віталій КОВАЛЬЧУК – президент Міжнародного спортивного клубу „ІСД“ (за фінансове та матеріально-технічне забезпечення підготовки спортсменів клубу до Ігор у Лондоні та проведення міжнародних змагань)

·        Анатолій КУЧЕРОВ – голова Донецького обласного відділення НОК України (за багаторічну плідну організаційну роботу з розвитку олімпійського руху в Україні);

·         Ігор ЛИСОВ – президент Федерації України зі стрибків у воду (за значний внесок у розвиток стрибків у воду в Україні, розвиток спортивної інфраструктури та проведення на високому організаційному рівні чемпіонату Європи-2011 серед ветеранів);

·        Олександр НАГІБІН – віце-президент Федерації дзюдо України (за багаторічне проведення на високому організаційному рівні міжнародних змагань з дзюдо в Україні, організацію і проведення в Україні чемпіонату світу 2011 року з дзюдо серед кадетів);

·        Володимир ПРОДИВУС президент Федерації боксу України (за створення сприятливих умов для підготовки та успішного виступу національної збірної України з боксу на чемпіонаті світу).

 

 

Власний варіант 

 

___________________________________________________________

 

7. Сильні духом (паралімпійські види спорту) – надає НКСІУ

·        Алла ЛИСЕНКО – чемпіонка світу з адаптованого веслування, володарка найвищої нагороди FISA серед усіх спортсменів світу за підсумками 2011 року;

·        Олександра КОНОНОВА – 4-разова чемпіонка світу, володарка 2 срібних та бронзової медалей чемпіонатів світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, володарка нагороди Міжнародного паралімпійського комітету (IPC) «Кращий дебют Паралімпійських ігор»; 

·        Олександр КОЛОДІЙ – 6-разовий чемпіон та 3-разовий срібний призер чемпіонату Європи з кульової стрільби серед глухих, „Кращий спортсмен чемпіонату Європи“;

·        Дмитро CОЛОВЕЙ – срібний призер чемпіонату світу, чемпіон Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору;

·        Олександр МАЩЕНКО – 2-разовий чемпіон та срібний призер чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з вадами зору;

·        Анна ТОВСТА – 3-разова чемпіонка світу, володарка 4 срібних та бронзової нагород з плавання серед спортсменів з вадами слуху.

 

 

 

Власний варіант

 

____________________________________________________________________

 

 

8. Неолімпійські види спорту

·        Дмитро БАРАНОВ – чемпіон світу та Європи, володар Кубка світу та гран-прі з панкратіону;

·        Ярослав ВИНОКУР – чемпіон світу з більярдного спорту «Вільна піраміда»;

·        Лариса СОЛОВЙОВА – чемпіонка світу з пауерліфтингу (силового триборства), рекордсменка світу (рекорди встановлені на ЧС 2011), найкраща спортсменка турніру за формулою Вілкса (співвідношення власної і піднятої ваги);

·        Олександр КОЛОМІЄЦЬ – чемпіон світу і Європи з самбо у розділі бойового самбо.

 

 

Власний варіант

 

 ____________________________________________________________________

 

9. Олімпійська надія України

·                   Марина БЕХ –  чемпіонка ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики (стрибки у довжину);

·                   Вікторія ВІРТ – чемпіонка світу з боксу серед юніорів (54кг);

·                   Богдан-Іван ГОРОДИСЬКИЙ – чемпіон ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики (3000м);

·                   Марія ГЕОРГІЄВА – чемпіонка світу з боротьби серед юніорів (40кг);

·                   Сергій ЗВЄРЄВ – чемпіон ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з дзюдо (+90кг);

·                   Дарина ЗЕВІНА – дворазова чемпіонка світу з плавання серед юніорів (100м та 200м на спині);

·                   Єлизавета КАЛАНІНА – чемпіонка ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з дзюдо (+70кг);

·                   Юрій КУШНІРУК – чемпіон ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики (метання спису);

·                   Владислав МІХАЙЛОВ – чемпіон світу з боксу серед юніорів (75кг);

·                   Антон САВИЦЬКИЙ – чемпіон ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з дзюдо (90кг);

·                   Павло СКОПНЕНКО – чемпіон світу серед юніорів, бронзовий призер ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з дзюдо (55кг);

·                   Олена СІДОРСЬКА – чемпіонка ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики (800м);

·                   Владислав ЧЕРНІКОВ – чемпіон ХІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики (штовхання ядра), срібний призер (метання диску);

·                   Максим ШЕМБЕРЄВ – чемпіон світу з плавання серед юніорів (400м комплексне плавання).

 

Власний варіант

 

____________________________________________________________________

 

Інформацію просимо надіслати до 15 січня 2012 року 

електронною поштою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  

або факсом (044) 246-62-33 

Контактна особа: Іван Бондарчук (246-62-34)

 

Прізвище:________________________________________________________

Видання, радіо, телекомпанія:_______________________________________

Посада:__________________________________________________________

Ваші координати (контактний телефон):_______________________________ 

 
< Попередня   Наступна >