ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
32 комплекти нагород було розіграно на зимовому Чемпіонаті України з плавання Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
12.12.2011

img_9461_1.jpgЗимовий чемпіонат України з плавання серед спортсменів з вадами слуху, що пройшов 8-11 грудня 2011 року у львівському басейні «Аквапарк»,  зібрав на плавальних доріжках 61 спортсмена (30 чоловіків та 31 жінку). Команди з Києва, Харкова та Дніпропетровська були представлені найбільшою кількістю учасників.

 

 

img_9357.jpgЗмагання пройшли на високому організаційному рівні. У цілому було розіграно 32 комплекти нагород, 16 з яких – у жіночому плаванні, 15 – серед чоловіків. Переможцями змагань отримано 91 медаль: 32 золоті, 31 срібну та 28 бронзових нагород.

 

 

img_9340.jpgСправжнім відкриттям зимового сезону серед чоловіків став Дудник Максим з Київщини (тренер Автономов Є.). Його результатом стало 3 золоті та 2 срібні медалі. 3 золотих, 2 срібні  та 1 бронзова медалі у Якубовського Ростислава з Дніпропетровщини (тренер Сігалов Є.); у його земляка Карниша Артема (тренер Сігалов Є.) 3 золотих та 2 бронзові медалі; 3 «золота» у Зургалідзе Андрія з Харківщини (тренер Панкратов О.); 2 золотих та 1 срібна нагороди у Натальчука Володимира із Миколаївщини (тренери Ільїн М., Абрамов К.); 1 золота та 1 срібна нагороди в Бистревського Дениса з Чернігівщини (тренер Гунько Д.).

 

 

У жіночому плаванні лідерками змагань стали  Таймазова Софія з м. Києва (тренер Автономов Є.) та Терещенко Ірина з Кіровоградщини (тренер Манько В.).  – обидві вибороли по 4 золоті нагороди, землячка Ірини Товста Анна (тренер Манько В.).виборола 3 золоті медалі. 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі у Іваненко Катерини з Харківщини (тренер Панкратов О.); Денисова Катерина з Одещини (тренер Воробйова Л.) виборола 2 золоті та 1 срібну нагороди; 1 «золото», 1 «срібло» та 1 «бронза» у Верниби Валерії з Києва (тренер Автономов Є.). До речі, справжнім відкриттям у жіночому плаванні стала у цьому сезоні Таймазова Софія: вона, будучи практично новачком національної збірної команди,  змогла показати достойний «маститої» спортсменки результат. (Детальніше – див. табл.).

 

 

 

 

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ

серед спортсменів - інвалідів з вадами слуху

8 - 11 грудня 2011 р.

 

 

 

 

Басейн " Аквапарк "

м. .Львів

 

 

 

 

50 м

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

 50 м батерфляй - жінки

1

Іваненко Катерина

92

Харківська

0.32,25

МС

 

Панкратов О.

2

Корнієнко Наталія

89

Дніпр-ська

0.32,34

МС

 

Сігалов Є.

3

Романенко Наталія

95

м.Київ

0.34,35

КМС

 

Автономов Є.

 200 м батерфляй - чоловіки

1

Якубовський Ростислав

92

Дніпр-ська

2.17,54

МС

 

Сігалов Є.

 100 м брас - жінки

1

Терещенко Ірина

93

Кіровоградська

1.19,34

МС

 

Манько В.

2

Корнієнко Наталія

95

Дніпр-ська

1.20,82

МС

 

Сігалов Є.

3

Чередніченко Ольга

98

Київська

1.32,87

І

 

Автономов Є.

 50 м брас - чоловіки

1

Зургалідзе Андрій

81

Харківська

0.31,88

МС

 

Панкратов О.

2

Конкін Віктор

94

Миколаївська

0.33,10

КМС

 

Ільїна Т.

3

Їжаченко Пилип

96

Полтавська

0.33,66

КМС

 

Горностаєва М.

 100 м вільний стиль - жінки

1

Таймазова Софія

94

м.Київ

1.03,69

МС

 

Автономов Є.

2

Ситнікова Валерія

87

м.Київ

1.06,65

КМС

 

Кожух Н.

3

Давидова Христина

97

м.Київ

1.07,56

КМС

 

Автономов Є.

 100 м вільний стиль - чоловіки

1

Бистревський Денис

87

Чернігівська

0.55,50

МС

 

Гунько Д.

2

Дудник Максим

93

Київська

0.56,03

МС

 

Автономов Є.

3

Карниш Артем

92

Дніпр-ська

0.56,57

МС

 

Сігалов Є.

 400 м комплексне плавання - жінки

1

Товста Анна

91

Кіровоградська

5.22,75

МС

 

Манько В.

2

Корнієнко Наталія

89

Дніпр-ська

5.43,57

КМС

 

Сігалов Є.

3

Іваненко Катерина

92

Харківська

5.44,60

КМС

 

Панкратов О.

 50 м на спині - чоловіки

1

Дудник Максим

93

Київська

0.29,37

МС

 

Автономов Є.

2

Натальчук Володимир

80

Миколаївська

0.29,97

МС

 

Ільїн М. , Абрамов К.

3

Якубовський Ростислав

92

Дніпр-ська

0.31,25

КМС

 

Сігалов Є.

 200 м на спині - жінки

1

Верниба Валерія

96

м.Київ

2.41,91

 

 

Автономов Є.

2

Денисова Катерина

96

Одеська

2.46,12

 

 

Воробйова Л.

3

Павленко Юлія

85

Миколаївська

3.16,18

 

 

Ільїн М. , Абрамов К.

 1500 м вільний стиль - чоловіки

1

Карниш Артем

92

Дніпр-ська

18.41,44

 

 

Сігалов Є.

2

Подобєд Михайло

95

Дніпр-ська

19.34,78

 

 

Сігалов Є.

3

Онищенко Дмитро

89

Дніпр-ська

20.04,02

 

 

Сігалов Є.

800 м вільний стиль - жінки

1

Товста Анна

91

Кіровоградська

9.54,00

МС

 

Манько В.

2

Авраменко Катерина

95

Чернігівська

10.31,90

МС

 

Гунько Д.

3

Павленко Юлія

89

Миколаївська

13.14,10

ІІ

 

Ільїн М. , Абрамов К.

 50 м батерфляй - чоловіки

1

Натальчук Володимир

80

Миколаївська

0.26,70

МС

 

Ільїн М. , Абрамов К.

2

Якубовський Ростислав

92

Дніпр-ська

0.27,31

МС

 

Сігалов Є.

3

Рибкін Олександр

78

АР Крим

0.28,03

МС

 

Лесковська М.

 100 м батерфляй - жінки

1

Іваненко Катерина

92

Харківська

1.11,78

МС

 

Панкратов О.

2

Касіцька Ангеліна

96

Київська

1.21,91

І

 

Золотаревська Н.

3

Старовойтова Олена

97

Донецька

1.26,97

ІІ

 

Тур Г.

 100 м брас - чоловіки

1

Зургалідзе Андрій

81

Харківська

1.11,07

МС

 

Панкратов О.

2

Хейлик Дмитро

94

Харків=Дон

1.14,65

КМС

 

Панкратов О.

3

Їжаченко Пилип

96

Полтавська

1.17,45

КМС

 

Горностаєва М.

 200 м брас - жінки

1

Терещенко Ірина

93

Кіровоградська

2.49,85

МС

 

Манько В.

2

Корнієнко Наталія

89

Дніпр-ська

2.51,53

МС

 

Сігалов Є.

3

Стаценко Катерина

88

Дніпр-ська

3.12,09

КМС

 

Лапшин А.

 200 м вільний стиль - чоловіки

1

Карниш Артем

92

Дніпр-ська

2.02,43

МС

 

Сігалов Є.

2

Бистревський Денис

87

Чернігівська

2.02,82

МС

 

Гунько Д.

3

Онищенко Дмитро

89

Дніпр-ська

2.12,47

КМС

 

Сігалов Є.

 50 м вільний стиль - жінки

1

Таймазова Софія

94

м.Київ

0.29,20

МС

 

Автономов Є.

2

Ситнікова Валерія

87

м.Київ

0.29,38

МС

 

Кожух Н.

3

Романенко Наталія

95

м.Київ

0.30,94

КМС

 

Автономов Є.

 200 м комплексне плавання - чоловіки

1

Дудник Максим

93

Київська

2.25,04

МС

 

Автономов Є.

2

Якубовський Ростислав

92

Дніпр-ська

2.26,93

КМС

 

Сігалов Є.

3

Хейлик Дмитро

94

Харківська

2.33,12

КМС

 

Панкратов О.

 100 м на спині - жінки

1

Денисова Катерина

96

Одеська

1.14,22

МС

 

Воробйова Л., Демчук Г.

2

Верниба Валерія

96

м.Київ

1.15,00

МС

 

Автономов Є.

3

Стаценко Катерина

88

Дніпр-ська

1.21,41

КМС

 

Лапшин А.

 200 м на спині - чоловіки

1

Дудник Максим

93

Київська

2.40,52

І

 

Автономов Є.

2

Даліннік Давид

95

Харківська

2.45,38

І

 

Грабовой О.

 400 м вільний стиль - жінки

1

Таймазова Софія

94

м.Київ

5.02,78

МС

 

Автономов Є.

2

Іваненко Катерина

92

Харківська

5.07,72

КМС

 

Панкратов О.

3

Авраменко Катерина

95

Чернігівська

5.11,21

КМС

 

Гунько Д.

 400 м вільний стиль - чоловіки

1

Карниш Артем

92

Дніпр-ська

4.33,44

МС

 

Сігалов Є.

2

Подобєд Михайло

95

Дніпр-ська

4.55,84

КМС

 

Сігалов Є.

3

Заулічний Євген

97

Дніпр-ська

6.19,98

ІІІ

 

Сігалов Є.

 200 м батерфляй - жінки

1

Товста Анна

91

Кіровоградська

2.33,12

МС

 

Манько В.

2

Іваненко Катерина

92

Харківська

2.50,59

КМС

 

Панкратов О.

 100 м батерфляй - чоловіки

1

Якубовський Ростислав

92

Дніпр-ська

1.00,95

МС

 

Сігалов Є.

2

Рибкін Олександр

79

АР Крим

1.02,97

КМС

 

Лесковська М.

3

Свиридонов Роман

93

м.Київ

1.13,94

І

 

Автономов Є.

 50 м брас - жінки

1

Терещенко Ірина

93

Кіровоградська

0.36,28

МС

 

Манько В.

2

Корнієнко Наталія

89

Дніпр-ська

0.36,92

І

 

Сігалов Є.

3

Чередніченко Ольга

98

Київська

0.41,69

І

 

Автономов Є.

 200 м брас - чоловіки

1

Зургалідзе Андрій

81

Харківська

2.36,12

МС

 

Панкратов О.

2

Хейлик Дмитро

94

Харків-Дон

2.43,22

КМС

 

Панкратов О.

3

Лісіцин Павло

93

м.Київ

2.51,50

КМС

 

Автономов Є.

 200 м вільний стиль - жінки

1

Таймазова Софія

94

м.Київ

2.22,72

КМС

 

Автономов Є.

2

Авраменко Катерина

95

Чернігівська

2.26,56

КМС

 

Гунько Д.

3

Пузинас Ольга

97

Дніпр-ська

2.30,03

І

 

Сігалов Є.

 50 м вільний стиль - чоловіки

1

Дудник Максим

93

Київська

0.25,18

МС

 

Автономов Є.

2

Бистревський Денис

87

Чернігівська

0.25,50

МС

 

Гунько Д.

3

Карниш Артем

92

Дніпр-ська

0.26,06

МС

 

Сігалов Є.

 50 м на cпині - жінки

1

Денисова Катерина

96

Одеська

0.33,94

КМС

 

Воробйова Л., Демчук Г.

2

Ситнікова Валерія

87

м.Київ

0.34,28

КМС

 

Кожух Н.

3

Верниба Валерія

96

м.Київ

0.35,41

КМС

 

Автономов Є.

 100 м на cпині - чоловіки

1

Натальчук Володимир

80

Миколаївська

1.04,62

МС

 

Ільїн М. , Абрамов К.

2

Дудник Максим

93

Київська

1.05,39

МС

 

Автономов Є.

3

Гайдамака Олексій

96

м.Київ

1.15,44

І

 

Литвиненко Г.

 200 м комплексне плавання - жінки

1

Терещенко Ірина

94

Кіровоградська

2.35,87

МС

 

Манько В.

2

Корнієнко Наталія

89

Дніпр-ська

2.38,25

МС

 

Сігалов Є.

3

Іваненко Катерина

92

Харківська

2.44,19

КМС

 

Панкратов О.

 400 м комплексне плавання - чоловіки

1

Якубовський Ростислав

92

Дніпр-ська

5.13,14

 

 

Сігалов Є.

2

Хейлик Дмитро

90

Харківська

5.16,13

 

 

Панкратов О.

 

На жаль, за станом здоров’я не змогли взяти участь у змаганнях зірки вітчизняного плавання Литвиненко Ганна та Висоцький Олексій. А після завершення змагань про свій вихід із великого спорту повідомили такі відомі спортсмени як Рибкін Олександр (АР Крим) та Лопата Владислав (м. Київ). Спортсмени висловили велику дяку своїм тренерам, котрі відкрили їм дорогу в плавання та справжнє, насичене подіями, повноцінне життя. Важко та сумно розлучатись зі спортом, якому віддали частинку свого серця…

 

У підсумку, хочеться привітати усіх тренерів та спортсменів національної збірної команди зі святами, що наближаються, з Новим 2012 роком та побажати нових високих спортивних результатів, успіхів у нелегкій праці та відмінного здоров’я. А також – ще більшого залучення талановитої молоді з вадами слуху до плавання; створення достойних  умов для забезпечення учбово-тренувального процесу тощо. Хай нам усім щастить у новому спортивному році!!!

 

 

Прес-служба СФГУ

За інформацією технічного делегата з плавання Зіненка В.В.

 
< Попередня   Наступна >