ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
1 -2012
- Ѳ   
12.01.2012

london-2012.jpgЦьогорічні Олімпійські та Паралімпійські ігри в Лондоні стануть чи не наймасштабнішою подією, що будь-коли проводилась на території Великої Британії, тому усіма британцями очікується збільшення притоку відвідувачів під час напруженого літнього періоду в 2012 році.  Тому вже 1 січня 2012 року Посольство Великобританії в Україні розпочинає розгляд заяв на оформлення віз для бажаючих приїхати до Великої Британії, аби спостерігати за літними Олімпійськими та Паралімпійськими іграми в Лондоні.

 

 

Посольство опрацює вашу заявку та, якщо ви відповідаєте вимогам, видасть вам візу, термін дії якої охоплюватиме ввесь час проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор.  Це означає, що ви можете починати готуватись до подорожі у Велику Британію як глядач Ігор з початку 2012 року.

 

Ви можете дізнатися, чи потрібно вам подавати заявку на оформлення візи, відповівши на запитання анкети «Чи потрібна мені віза?» (англійською).  Якщо ви подорожуєте на Ігри як відвідувач, то у більшості випадків вам буде дозволено перебувати у Великій Британії на термін до 6-ти місяців.

 

 

Додаткова інформація/Further information

 

Для отримання більш детальної інформації відвідайте розділ Олімпійських та Паралімпійських ігор на веб-сайті Імміграційної служби Великої Британії (англійською http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/aboutus/our-work/olympic-paralympic/).

Більше корисної інформації про візит до Великої Британії можна отримати на веб-сайті Посольства (http://ukinukraine.fco.gov.uk/uk/visit-uk/). 

Переглянути інформацію про Ігри «Лондон 2012» можна тут: http://ukinukraine.fco.gov.uk/uk/visit-uk/london-2012/

 

 

 

Джерело: Посольство Великобританії в Україні

 http://ukinukraine.fco.gov.uk/uk/news/?view=News&id=714441082

 
<   >