15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>

12 комплектів нагород розіграно у перші два дні змагань Чемпіонату України з зимових видів спорту Надіслати електронною поштою
29.01.2012

urkovska_320x200.jpgДосить успішно пройшли перші два дні змагань Чемпіонату України з лижних гонок та біатлону, що проходить на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України.

У перший день відбулись змагання з біатлону (спринт) на дистанції 6 км - жінки, 7,5 км  - чоловіки серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (у сидячому та стоячому класах), а також у біатлоні (індивідуальній гонці) серед спортсменів з вадами зору.

pavlenko_320x200.jpgУ трійку лідерок з біатлону (спринт) на дистанції 6 км у сидячому класі (ураження опорно-рухового апарату)  увійшли маститі спортсменки, переможниці багатьох Паралімпійських ігор: Павленко Людмила, котра отримала золоту нагороду Чемпіонату та Юрковська Олена, котра завоювала срібну медаль. Караванська Богдана, Паралімпійські ігри для котрої можуть стати у 2014 році реальністю – виборола бронзову нагороду.

Серед чоловіків у цьому ж класі у біатлоні на дистанції 7,5 км лідером став новачок змагань - Яровий Максим, котрий виборов золоту нагороду; у «бувалих» паралімпійців Костюк Юрія та Хижняка Сергія срібна та бронзова медалі відповідно.

У стоячому класі серед жінок у біатлоні на дистанції 6 км лідеркою стала «мастита» спортсменка національної паралімпійської збірної команди України Батенкова-Бауман Юлія, котра виборола золото чемпіонату. Срібна та бронзова нагороди у дебютанток Буй Ірини та Павленко Катерини (відповідно).

vovchynsky_320x200.jpgВовчинський Григорій очолив трійку лідерів у стоячому класі у біатлоні на дистанції 7,5 км. За ним срібну та бронзову нагороди отримали колеги по участі у Паралімпіаді-2010 Лещишин Олег та Ситнік Віталій (відповідно).

Серед спортсменів з вадами зору лідером став чемпіон та призер багатьох зимових Паралімпійських ігор Лук’яненко Віталій. В учасників Паралімпіади 2010 – Шульги Дмитра та Уткіна Юрія – друге та третє місце відповідно.

Серед спортсменок з вадами зору учасниця Паралімпіади у Ванкувері Шишкова Оксана виборола золоту нагороду. Дебютантки Прилуцька Ольга та Димар Наталія стали володарками срібної та бронзової нагород (відповідно).

Цікаво, що і наступного дня змагань трійка лідерів у жіночому і чоловічому біатлоні у індивідуальній гонці на дистанції 10 км та 12, 5 км відповідно  - незмінна. Відтак, у Лук’яненка Віталія та Шишкової Оксани за підсумками двох днів змагань по 2 золоті нагороди, у Шульги Дмитра та Прилуцької Ольги – по 2 срібні медалі, в Уткіна Юрія та Димар Наталії – по 2 бронзові нагороди.

До речі, трійка лідерок у сидячому класі в індивідуальній гонці на дистанції 10 км (біатлон) також не змінилась. За підсумками двох днів змагань у Павленко Людмили – 2 золоті нагороди, в Юрковської Олени – 2 «срібла», у Караванської Богдани – 2 бронзові медалі.batenkova_640x480.jpg

У чоловіків у тому ж класі в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км переможцем став Костюк Юрій. У новачків – Ткаченка Михайла та Ярового Максима – друге та третє місце відповідно.

Лідером серед чоловіків у стоячому класі у другий день змагань беззмінно залишився Вовчинський Григорій, котрий на дистанції 12, 5 км в індивідуальній гонці (біатлон) виборов перше місце, на другому місці  - новачок Рептюх Ігор. Третє місце у Ситніка Віталія.

У жіночій трійці лідерів у стоячому класі, що боролись за першість Чемпіонату на дистанції 10 км змін не відбулось. Відтак, у Батенкової-Бауман Юлії - 2 золоті нагороди, в Буй Ірини – 2 срібні медалі, а у Павленко Катерини – 2 бронзові нагороди.

Нагадаємо, що чемпіонат України з лижних гонок та біатлону проводиться з 26 січня по 01 лютого. У ньому беруть участь близько 40 спортсменів з 11 регіонів України. Попереду в учасників змагань – ще три напружені дні Чемпіонату:

• 30.01 – Лижні гонки. Спринт. Дистанція: чоловіки і жінки 1.2 км
  • 31.01.– Лижні гонки. Коротка дистанція: чоловіки 5 км., жінки 2.5 км.
  • 1.02 – Лижні гонки. Середня дистанція: чоловіки 10 км., жінки 5 км.

Побажаємо усім учасникам яскравих перемог!