9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

У нас - 8 медалей та друге місце у Відкритому чемпіонаті Німеччини з настільного тенісу Надіслати електронною поштою
07.02.2012

dsc04102_320x200.jpgДосить вдало виступили українські паралімпійці у Відкритому чемпіонаті Німеччини з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що пройшов 1 по 6 лютого 2012 у м. Дюссельдорф. Змагаючись за першість Чемпіонату з тенісистами від 15 країн світу, українська команда у складі 7 спортсменів виборола друге місце Чемпіонату (після команди Туреччини), завоювавши 4 золотих, 3 срібні та 1 бронзову нагороди.

Участь у Відкритому чемпіонаті Німеччини з настільного тенісу серед спортсменів-інвалідів відзначалася особливою боротьбою та сильною конкуренцією, зважаючи наnikolenko_320x200.jpg наближення Паралімпійських ігор у Лондоні - 2012.

Втім, для української команди вже стало доброю традицією отримання двох золотих нагород у командних виступах. Так, у чоловічих пар Попов Михайло-Ніколенко Максим (7 клас) та Щепанський Юрій-Кубов Вадим (9 клас) – по одній золотій медалі. У «дівчачої» пари Сафонова Вікторія-Ходзинська Антоніна – почесна бронзова нагорода.

Досить вдало наші спортсмени виступили і в індивідуальних тенісних баталіях.

• У Щепанського Юрія та Ніколенко Максима  по одній золотій нагороді;
  • У Попова Михайла, Кубова Вадима та Сафонової Вікторії – по одній срібній нагороді.

Власне саме Щепанський Юрій та Ніколенко Максим стали лідерами української команди тенісистів на цих змаганнях: у них по два «золота».