9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Змагання з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху пройшли у Сумах Надіслати електронною поштою
02.03.2012

dsc_5551_320x200.jpg90 спортсменів (57 чоловіків та 35 жінок) з 19 регіонів України взяли участь у змаганнях Чемпіонату України з легкої атлетики в закритому приміщенні серед спортсменів з вадами слуху, що пройшли з 28 лютого по 1 березня у місті Суми. У цілому, Чемпіонат визначив найкращих у 20-ти дисциплінах (10 серед жінок та 10 серед чоловіків).

У перший день Чемпіонату у змаганнях зі спринту, що включав біг на 60 м, найсильнішим серед чоловіків став Носенко Микола (Київська обл.); друге місце у цій дисципліні отримав Крук Сергій з Херсонщини, бронзову нагороду виборов волинянин Вишинський Дмитро. У жінок на спринтерській дистанції першою стала Кочмарик Вікторія (Дніпропетровськ – Миколаївська обл.), друге місце зайняла Фучко Ольга ( Київ), третє місце – Куприч Соломія зі Львова.

dsc_5540_320x200.jpgУ бігу на дистанціях 200м та 400м безперечним лідером став Мазуро Сергій (Луганськ), срібло на цих дистанціях виборов його земляк Дмитриєнко Олександр.  Драч Сергій із Рівненщини отримав бронзову нагороду у бігу на дистанції 200м, таку ж медаль у бігу на дистанції 400м виборов Кулик Микола із Черкащини.

Серед жінок у бігу на дистанціях 200м та 400м лідеркою стала Єзловецька Наталя (Київська обл.); причому, встановивши на них особистий рекорд. Шаповал Юлія з Дніпропетровщини у цих дисциплінах виступила другою, а львів’янка Куприч Соломія – третьою.

До речі, Шаповал Юлія відзначилась у бігу на 60 м з бар’єрами, отримавши почесний титул чемпіонки. Серед чоловіків на цій дистанції найкращим став Кулик Микола.

Сидоренко Олександр (Суми) у змаганнях з витривалості – у бігу на дистанціях 800 та 1500 м - фінішував першим з великим відривом, срібні нагороди отримали спортсмени з Херсонщини  - Турков Володимир та Манченко Максим (відповідно). До речі, на дистанції 800м у Манченка Сергія – бронзова нагорода. Таку ж нагороду отримав Загоруй Володимир з Вінниччини на дистанції 1500 м.

У жінок на 1500м та 800м першою стала спортсменка з Одеси Сидоренко Анастасія, Байрамова Юлія (Київська обл.) у бігу на дистанції 800м поступилася лише 0,01 сотих доль секунди Сидоренко Анастасії.

Відновлює свою спортивну форму після 3-річної декретної відпустки майстер спорту України міжнародного класу Головко Марія (Маріуполь, Донецька обл. ), яка на дистанції 1500м зайняла друге місце. На дистанції 3000м Головко Маша здобула перше місце.

Після першого дня змагань виступали богатирі легкої атлетики. У штовханні ядра серед жінок переможцем стала Урсуленко Наталія з Херсону, вона встановила особистий рекорд у штовханні ядра в приміщенні, у чоловіків переміг Білоконь Олег (Полтавська обл.), другим був Кірюхин Юрій (Донецьк) (результати змагань детальніше представлено нижче).

Усі переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами. Після змагань були відібрані кращі спортсмени до чемпіонату Європи, що пройде 15-17 березня 2012 року у м. Таллінні (Естонія). Бажаємо успішних виступив нашим спортсменам.