567891011
12131415161718
19202122232425
262728

І загальнокомандне місце привезли українські паралімпійці з Італії Надіслати електронною поштою
26.03.2012

dsc00171_800x600.jpgДосить успішно виступили українські спортсмени - члени національної паралімпійської збірної команди України з настільного тенісу у Відкритому чемпіонаті Ліньяно 2012 з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що проходив у однойменному італійському місті з 20 по 25 березня 2012 року. Потужним здобутком 9-ти спортсменів з України стало 10,5 медалей,  серед яких 5 золотих, 1,5 срібних та 4 бронзові нагороди, а також перше загальнокомандне місце серед 33 країн-учасниць.

Традиційно серед командних дисциплін пари Кубов Вадим – Щепанський Юрій та Попов Михайло - Ніколенко Максим стали першими на змаганнях чемпіонату.  Жіноча двійка Сафонова Вікторія –  Ходзинська Антоніна отримали бронзову нагороду. Єзик Олександр разом із росіянином Піддубним Юрієм завоювали друге місце чемпіонату.

dsc00175_800x600.jpgУ індивідуальному заліку, як завше, відзначився Попов Михайло – «золото». Косміна Наталя та Клименко Юлія також отримали золоті нагороди у індивідуальних змаганнях (деталі представлені в таблиці). dsc00183_800x600.jpg