ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Валерій Сушкевич: «Сьогодні кожна людина має власну гідність та особисте ставлення до суспільства» Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
18.03.2012

sushkevich-1.jpgUkrainian Fashion Week продовжує партнерство з Національною Асамблеєю Інвалідів України, мета якого – формування позитивного ставлення до людей з інвалідністю та зміцнення поваги до їхніх прав та гідності. Мистецький Арсенал, де проходить Український Тиждень Моди, одна з небагатьох будівель у Києві, що архітектурно пристосована для відвідування усіма членами суспільства.

 

В Україні кількість людей з інвалідністю перевищує 3 мільйони і за останні п’ять років зросла на 10%. Тобто кількість людей з інвалідністю приблизно в три рази перевищує кількість жителів Одеси і наближається до кількості жителів Києва. І всі ці люди щодня позбавлені певних важливих моментів життя.

Люди з інвалідністю мають проблеми з відвідуванням школи, влаштуванням на роботу, можливістю мати власний дім, створити сім'ю та виховувати дітей, жити активним громадським життям та користуватися правом на волевиявлення. Для багатьох людей з інвалідністю магазини, місця громадського користування, транспорт і навіть інформація залишаються недоступними.

Голова Національної Асамблеї Інвалідів України Валерій Сушкевич зазначив, що стимулом співпраці Ukrainian Fashion Week та Національної Асамблеї Інвалідів України є чемпіонат з футболу Euro 2012. За його словами, цивілізований світ Європи орієнтується на права людини, і дуже важливо працювати в цьому напрямку та запроваджувати соціально-гуманітарні проекти, які б активно сповідували ідею рівності всіх людей без винятку.

«Сьогодні кожна людина має власну гідність та особисте ставлення до суспільства. В нашій країні, на жаль, ще існує такий пострадянський варіант сприйняття цих цінностей, зокрема ставлення людини до суспільства і суспільства до неї. Можу з радістю сказати, що немає згасання періоду ентузіазму Ukrainian Fashion Week у нашій співпраці, помітно, що Володимир Нечипорук і вся його команда орієнтовані на тривалий варіант співробітництва з тими людьми, які сподіваються на нормальне ставлення до себе».

Джерело: http://fashionweek.ua/ufwdaily/valerij-sushkevich-sogodni-kozhna-ljudina-maje-vlasnu-gidnist-ta-osobiste-stavlennja-do-suspilstva-68

 

 
< Попередня   Наступна >