ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ʲ ˲ֲ ز!
- Ѳ   
24.11.2008

Надзвичайно успішно для України закінчився ІІІ Чемпіонат світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору (В2, В3), що проходив з 14 по 23 листопада 2008 у м. Буенос-Айрес, Аргентина.

Наші спортсмени у складі 10 гравців вибороли у нелегкій безкомпромісній боротьбі з іншими восьми країнами світу - Аргентина, Англія, Білорусь, Росія, Іспанія, Франція, Італія, Ірландія - золоту нагороду! Друге місце дісталось збірній команді з Білорусі, третє - завоювала команда Англії.

 

Вчора, 23 листопада, відбувся надзвичайно складний фінальний футбольний матч, у якому збірна команда України виборювала своє право на золоту нагороду з футзальною командою Білорусі. Саме у матчі з цією командою українська команда зазнала поразки у відбірковій грі в своїй групі (група В) з рахунком 2:1 на користь білорусів. Тому всі сили та всю волю до перемог було акумульовано українськими гравцями саме у цій фінальній грі. А матч видався нелегким. По закінченню основного часу та додаткових хвилин рахунок залишався стабільно нічийним – 0:0. Тільки серія пенальті вирішила долю цього футзального поєдинку – 3:2 на користь України. Саме Луцик Андрій забив переможного  - золотого - третього гола в ворота білорусів.

 

Такий успіх команди футзалістів поєднується з особистим доробком наших футболістів: так, за результатами ІІІ Чемпіонату найкращим бомбардиром у світі став український гравець з Сумщини Максим Філь ( в його особистому доробку на цьому чемпіонаті 15 м’ячів!). Окрім того, згідно загальнокомандних опитувань він став кращим гравцем цього чемпіонату світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору.

 

До речі, поступ нашої команди за останній рік можна вважати доволі успішним і потужним – ще тільки минулого 2007 року наша команда повернулася з чемпіонату Європи, який приймала Туреччина, з четвертим місцем. Наразі – першість світу! Тому зичимо їм і надалі – так тримати!

 

 

Додаткова інформація:

 

Склад команди:

Надточій Юрій (Чернігівська обл..) – капітан команди;

Ожог Едуард (Сумська обл..);

Філь Максим (Сумська обл..);

Селіванов Олександр (Чернігівська обл..);

Аврамов Олег (Харківська обл..);

Білокопит Костянтин (Донецька обл..);

Луцик Андрій (Донецька обл..);

Васильєв Роман (Сумська обл..);

Гуменюк Антон (Сумська обл..);

Скотніков Роман (Сумська обл..).

 

Хроніка ІІІ Чемпіонату світу з фут залу серед спортсменів з вадами зору:

Гра в групі В:

Україна-Італія 8:1

Білорусь-Україна 2:1

Україна-Росія 5:3

 

Півфінал: за результатами гри в групі В українці зайняли 2 місце та вийшли на 1-шу команду групи А - Аргентину.

Аргентина-Україна 2:7

 

Фінал:

Україна-Білорусь 3:2

 

Посилання:

http://futsalargentina2008.com.ar
результати

http://futsalargentina2008.com.ar/futsal/fixture.htm
групи

http://www.futsalargentina2008.com.ar/ladder.htm
кращі бомбардири

http://www.futsalargentina2008.com.ar/stats/index.htm

 

Прес-служба НКСІУ

 
<   >