567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Українські тенісисти з ураженням опорно-рухового апарату вибороли 2 місце в Пекіні Надіслати електронною поштою
27.04.2012

tenis.jpgДля українських паралімпійців стало доброю традицією завойовувати високі призові місця на міжнародних першостях з настільного тенісу. Так, у період з 18 по 26 квітня 2012 року беручи участь у Відкритому чемпіонаті Китаю з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (м. Пекін) нашим спортсменам вдалось вибороти почесне друге місце у загальнокомандному заліку після команди господарки змагань.

До речі, українська паралімпійська збірна команда у складі 7 спортсменів стала другою серед 22-х країн-учасниць міжнародного турніру з настільного тенісу, поступившись лише приймаючій країні - Китаю. Варто зауважити, що у складі команди Китаю за першість чемпіонату боролось 27 паралімпійців.

У доробку нашої команди 9 високих нагород, серед яких : 5 золотих, 3 срібні та 1 бронзова медалі.

Традиційно золоті нагороди у командних змаганнях завоювали спортивні пари Кубов Вадим - Щепанський Юрій та Попов Михайло – Ніколенко Максим, також золото і у дівчачої трійки Сафонова Вікторія –Клименко Юлія –Ходзинська Антоніна. Окрім того, в особистих змаганнях у Клименко Юлії та Попова Михайла також золоті нагороди.

Другі місця вибороли в особистих змаганнях: Сафонова Вікторія, Щепанський Юрій, Ніколенко Максим.

Бранзова нагорода в особистих змаганнях у Ходзинської Антоніни.

Сподіваємось, що на Паралімпійських іграх у Лондоні-2012 наших спортсменів чекатиме таки й же шалений успіх!