9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

В українських тенісистів вкотре - срібло міжнародного турніру Надіслати електронною поштою
29.05.2012

table-tennis1.jpgДосить успішно виступили українські паралімпійці на Відкритому чемпіонаті Словаччини-2012 з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що з 22 по 27 травня 2012 року проходив у м. Братиславі. 9 спортсменів національної збірної команди завоювали 10,5 високих нагород і стали другими на міжнародному турнірі, поступившись спортсменам із Китаю. До речі, у турнірі взяли участь 267 спортсменів із 30-ти країн-учасниць.

У доробку нашої команди 4 золотих, 4 срібні та 2,5 бронзових нагород. Причому, одна золота нагорода – Косміної Наталі (11 клас, див. таблицю нижче), яка грала у парі зі спортсменкою з Росії, не була врахована у загальному заліку команди, адже змагання в 11 класі не зараховувались до рейтингу цього чемпіонату.

Традиційно золото у командних змаганнях завоювали спортивні пари Кубов Вадим - Щепанський Юрій та Попов Михайло – Ніколенко Максим. В особистому заліку перше місце - у Сафонової Вікторії та Попова Михайла.

Срібні нагороди отримали жіноча двійка: Сафонова Вікторія та Ходзинська Антоніна;  Ніколенко Максим, Косміна Наталя, Клименко Юлія отримали срібло у особистому заліку.

Бронзові медалі - у Ходзинської Антоніни та Щепанського Юрія (особистий залік), а також 0,5 бронзової медалі - у Єзика Олександра, котрий грав у парі зі спортсменом з Росії.