ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Лютий ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Скорбимо у зв'язку зі смертю нашого товариша Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
16.06.2012

golovin_1_800x600.jpgЗ великим сумом та скорботою повідомляємо, що 15 червня 2012 року на 49-тому році життя помер керівник Миколаївського міського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Вікторія» ГОЛОВІН Валерій Карпович. Це Людина непересічного характеру та складної долі, все життя якого було тісно пов’язано із боротьбою за безбар'єрність та організацією фізичної реабілітації інвалідів. Саме йому і через його вагомий внесок у життя та побут інвалідів, зокрема інвалідів Миколаївщини, ми завдячуємо тим, що сучасний спорт інвалідів наразі має місце в нашій країні і розвивається

 

Друзі говорять багато теплих слів про Валерія Головіна.

 

СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, президент Національного комітету спорту інвалідів України: «Для мене є страшне усвідомлення, що з нами немає нашого товариша, соратника, активіста фізкультурно-спортивного руху інвалідів Валерія Головіна. Це він був одним із перших радянських і українських спортсменів-інвалідів, які розпочинали національний паралімпійський рух України. Я дуже цінував його як організатора, професіонала і великого ентузіаста соціальної і фізичної активності людини з інвалідністю. Вічна пам’ять нашому товаришу і продовження його справи… »

 

 

ГРИБАЛЬСЬКИЙ Ярослав Володимирович, координатор з питань безбар’єрності Національної Асамблеї інвалідів України, голова Ради Національної Асамблеї інвалідів України з питань забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до соціальної та житлової інфраструктури: «З Валерієм Головіним я познайомився весною 1991р. В цей час на базі санаторію ім. М.Бурденко в м. Саки відбувався перший на території СРСР табір активної реабілітації спинальників. Паралельно з нами на цій же базі тренувалася група до супермарафону Москва-Кривий Ріг. В цій групі було троє українців: Світлана Трифонова, Валерій Головін, Олександр Сухан. Супер-марафон вони подолали влітку, а у серпні 1991р., коли ми проводили вже 2-й табір активної реабілітації спинальників, ці супер-марафоністи прийшли в табір звичайними рекрутами для того, щоб стати інструкторами активної реабілітації. З цих пір Валерій Головін брав участь у всіх таборах активної реабілітації, які проводилися в Україні. Коли рух активної реабілітації «завойовував» інші країни, Валерій Головін разом з дружиною Мариною скрізь були не лише інструкторами, але і ядром та духом цих таборів у Білорусі, Литві, Польщі, Швеції. Сотні спинальників цих країн завдячують Валерію, що він навчив їх незалежному життю і повернув до повноцінного активного життя.»

 

Сумуємо. Пам’ятаємо.

 

 
< Попередня   Наступна >