ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Грудень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Українські легкоатлети-паралімпійці вибороли друге місце у Європі Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
01.07.2012

pavlik.jpg41 медаль та друге загальнокомандне місце у Європі вибороли легкоатлети з України, успішно виступивши на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку, що пройшов 19.06 по 30.06.2012 року у м. Стадсканал (Нідерланди)

 

 

glebova_tsaruk.jpg

Команду України представляли 38 спортсменів-інвалідів, з яких 27 атлетів зайняли призові місця, що дозволило нашій команді посісти друге загальнокомандне місце, уступивши у першості лише команді Росії. До речі, третє місце за кількістю золотих нагород розділили команди Німеччини та Польщі.

 

 

Окремо хочеться відзначити рекордсменів цього чемпіонату Європи, а саме: Дмитро Ібрагімов встановив рекорд світу та Європи у штовханні ядра F46, Інна Стрижак- рекорд світу та Європи у стрибках у довжину F38, Олена Глєбова встановила рекорд Європи у бігу на 100м T13, Марина Снісар - рекорд Європи у бігу на 400м T37, Марія Помазан встановила одразу 2 рекорди світу та Європи: у штовханні ядра F35 та метанні диску F35.

 

 

 

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1

Пашков Олексій Сергійович

Запорізька

Метання диску F35/36

5

Едішерашвілі Т.В.

2

Микитіна Світлана Олегівна

Херсонська

200м T35

100м T35

2

3

Міщенко І.І.

3

Якібчук Тетяна Михайлівна

АР Крим

Метання спису F52/53/33/34

Штовхання ядра F32/33

6 

1

Воєводська М.В.

4

Стрижак Інна Вікторівна

Дніпропетровська

Стрибки в довжинуT38

100м T38

1 

Не стартував

Слюсар І.Д.

5

Сеник Микита Олегович

Дніпропетровська

200м T38

100м T38

1

1

Слюсар І.Д.

6

Солянкін Максим Анатолійович

Донецька

Метання спису F44

3

Ібрагімов Д.Н.

7

Ібрагімов Дмитро Наільович

 

 

Донецька

Штовхання ядра F46

1

Солянкін М.А.

8

Помазан Марія Олександрівна

Запорізька

Метання диску F35/36

Штовхання ядра F35/36

1 

1

Едішерашвілі Т.В.

9

Балашев Дмитро Сергійович

Київська

Метання диску F51/52/53

Штовхання ядра F52/53

4 

2

Багач О.М.

10

Мальчик Алла Анатоліївна

Кіровоградська

Метання диску F35/36

Штовхання ядра F35/36

3 

2

Соколовський О.М.

11

Кречуняк Оксана Михайлівна

Луганська

200м T37

 

100м T37

Не пройшла в фінал

7

Cтаростіна Р.Ф.

12

Ясевич Вікторія Сергіївна

Луганська

Метання диску F37

Штовхання ядра F37

1 

3 

Старостіна Р.Ф.

13

Дорошенко Олександр Володимирович

Луганська

Метання диску F37/38

Штовхання ядра F38

3 

1

Cтаростіна Р.Ф.

14

Жайворонок Володимир Валерійович

Луганська

Метання диску F35/36

4

Cтаростіна Р.Ф.

15

Жабняк Микола Євгенович

Луганська

Метання диску F37/38

Штовхання ядра F37

2 

2

Cтаростіна Р.Ф.

16

Павлик Роман Степанович

Львівська

100м T36

200м T36

Стрибки в довжину T36

2

1 

2

Якубовський О.С.

17

Снісар Марина Віталіївна

Миколаївська

400м T37

1

Боровський Л.Б.

18

Онуфрієнко Андрій Станіславович

Одеська

Стрибки в довжину F37/38

400 Т38

200 Т38

2

2

3

Орлова Т.Г.

19

Кравченко Вікторія Анатоліївна

Херсонська

200м T37

100м T37

4

4

Мягков С.К.

20

Дріга Олександр Вікторович

Черкаська

1500м T37

800м T37

1*

1*

Бас М.І.

21

Царук Юрій Григорович

Черкаська - Дніпропетровська

200м T35

100м T35

1

2

Данилов А.А.

22

Глєбова Олена Сергіївна

Дніпропетровська

100м T13

400м T13

1

2

Данилов А.А.

23

Ільчина Орися Володимирівна

Львівська

Метання диску F11/12

Штовхання ядра F11/12

2 

3

Скорін Є.Ф.                        Лис В.М.

24

Катишев Руслан Васильович

Одеська

Стрибки в довжину F11

Потрійний стрибок F11

2 

2**

Орлова Т.Г.

25

Голівець Андрій Миколайович

Полтавська

Штовхання ядра F12

1 

Кісельов О.П.

26

Михайлов Сергій Сафронович

Чернівецька

Потрійний стрибок F12

5

Шевякін В.А.

27

Корунчак Юлія Сергіївна

Донецька

Стрибки в довжину F13

2

Скирда І.В.

28

Ліщинський Василь Вікторович

Київська

Метання диску F11

Штовхання ядра F11

1 

1

Лис В.М.

29

Киценко Іван Євгенійович

Харківська

Потрійний стрибок F12

3

Шевякін В.А.

30

Чишко Марина Олексіївна

Харківська - Дніпропетровська

100м Т12

Не фінішував

Омельченко М.В.

31

Мисник Анастасія Миколаївна

Кіровоградська

Штовхання ядра F20

3

Соколовський О.М.

32

Куделя Світлана Віталіївна

Миколаївська – Івано-Франківська

Штовхання ядра F20

1

Єрузель Є.І.

33

Щербина Віктор Леонідович

Дніпропетровська

1500м F20

5

Охріменко В.В.

34

Кандиба Ірина Олександрівна

Дніпропетровська - Івано-Франківська

1500м F20

6

Єрузель Є.І.

Охрименко В.М.

35

Волосянко Василь Миколайович

Івано-Франківська

1500м F20

7

П’ятничук Д.В.

36

Голіней Андрій Васильович

Івано-Франківська

1500м F20

2

Єрузель Є.І.

37

Марунич Олена Михайлівна

Миколаївська

Стрибки в довжину F20

4

Морозова О.М.

38

Даниліна Людмила Миколаївна

Херсонська

1500м F20

5

Мягков С.К.

* (не медальний вид програми)

**(не призове місце)

Країни, які  посіли  з  1-10 командні  місця  у змаганнях

Зайняті командні місця

Назва країни

Кількість місць

Кількість очок

Примітка

I

II

III

IV

V

VI

1

Росія

29

28

19

 

 

 

 

 

2

Україна

17

14

10

3

Німеччина

11

14

4

4

Польща

11

6

12

 

jasevych_zhabniak_doroshenko.jpgЗазначимо, що цей чемпіонат Європи став надзвичайно важливим етапом у підготовці нашої команди легкоатлетів до виступу на Паралімпійських іграх у Лондоні 2012 року. У ньому взяли участь основні європейські конкуренти нашої паралімпійської легкоатлетичної збірної команди, тому 41 завойована нашими атлетами 41 висока нагрода, серед яких 17 золотих, 14 срібних та 10 бронзових медалей – серйозна заявка на успішний виступ у Лондоні-2012.

Наразі українські паралімпійці-легкоатлети готуються до найважливішого спортивного форуму чотирьохріччя – ХIV літніх Паралімпійських ігор, які вже практично через два місяці розпочнуться у Лондоні.

 

Прес-служба НКСІУ

 

 
< Попередня   Наступна >