'

- -
- Ѳ
17.06.2012

lysenko.jpgЗбірна команда України з академічного веслування виборола срібло Кубку світу, який проходив з 13 по 17 червня 2012 року в м. Мюнхені, Німеччина. Цей турнір став традиційним для багатьох команд спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору, які й цього разу прибули на регату до Мюнхена. У цілому, в змаганнях взяли участь атлети із 15 країн світу, які постійно змагаються за призові місця і на Кубках світу та Чемпіонатах світу. Україну представило 9 атлетів.

Виступ збірної команди України на цьому турнірі був важливим з огляду на інтенсивний етап підготовки, практично, усіх країн світу до XIV літніх Паралімпійських ігор. Власне, під час цієї регати з адаптованого веслування наші екіпажі отримали можливість помірятись своїми силами у змаганнях з не менш сильними суперниками та достойно представити нашу державу на цьому міжнародному спортивному форумі.

Як ми і сподівались, безперечним лідером у жіночому класі одиночних човнів залишилась наша спортсменка Алла Лисенко. Вона у черговий раз це підтвердила, виборовши перше місце та отримавши золоту медаль Міжнародної федерації з академічного веслування.

Також успішно виступили наші спортсмени в класі змішаних екіпажів – парний човен та четвірка з рульовим. Обидва екіпажі посіли третє місце.

На жаль, незадовільний стан здоров‘я нашого спортсмена Андрія Кривчуна не дозволив йому активно включитись у боротьбу за медалі у класі одиночних човнів серед чоловіків.

1

Відтепер нашій команді залишається активно готуватись до Паралімпіади-2012, а нам - з нетерпінням очікувати майбутніх стартів на Паралімпійських іграх у Лондоні. Впевнені, нашу команду очікують надзвичайно захоплюючі змагання, адже результати та конкуренція у академічному веслуванні постійно зростають.