23242526272829
3031

Українські спортсмени з вадами інтелекту стали третіми в Європі Надіслати електронною поштою
19.06.2012

l_a.jpg5 українських атлетів успішно виступили на чемпіонаті Європи 2012 р. з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, що пройшов з 12.06 по 18.06.2012 року у м. Евле (Швеція). Українці завоювали 10 високих нагород, серед яких 5 золотих, 4 срібні та 1 бронзова медаль, та отримали третє загальнокомандне місце, борючись за першість з 17 країнами-учасницями змагань.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики 2012 р., що був санкціонований Міжнародною федерацією спорту осіб з вадами розумового та фізичного розвитку, став важливим стартом для спортсменів цієї нозології, які змагалися не тільки в паралімпійських видах програми, але й у розширеній програмі з легкої атлетики.

Україну на цих міжнародних змаганнях представляли 5 спортсменів, які загалом вибороли 10 медалей різного ґатунку. Загалом, кожен спортсмен нашої команди щонайменше 1 раз стояв на п’єдесталі переможця, що дозволило нашій команді зайняти 3 загальнокомандне місце.

Найкраще серед чоловіків в команді України виступив Біленко Василь, котрий виборов 3 золоті нагороди у бігу 110м з бар’єрами, 400м з бар’єрами та 400м. Серед жінок  - Єзловецька Наталя, котра отримала 2 золоті медалі у бігові на 200м і 400м. Деталі виступу усіх українських спортсменів представлені у таблиці (див.нижче).