ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
Գ䳿:
- Ѳ   
28.01.2009

Сьогодні, 28.01.2009р., лижні траси Чемпіонату світу-2009 з зимових паралімпійських видів спорту у м. Вуокаті випробовували на собі прагнення до перемог чоловіків та жінок у естафетних перегонах.

Наша паралімпійська жіноча збірна у складі спортсменок-паралімпійок Юрковської Олени, Кононової Олександри та Батенкової Юлії стала другою після росіянок (і це зважаючи на те, що Саша Кононова ще не одужала після хвороби), а чоловіча трійка в складі паралімпійців: Костюка Юрія, Вовчинського Григорія та Лук’яненка Віталія стала третьою після росіян та норвежців. Всього в естафеті брало участь 6 чоловічих та 5 жіночих команд.

 

Насьогодні у доробку національної паралімпійської команди – 11 медалей, з яких 3 золотих, 4 срібних та 4 бронзових нагороди.

 

Загалом у складі національної збірної команди з зимових видів спорту 20 спортсменів-паралімпійців, серед яких 8 жінок та 12 чоловіків, представників 8 областей України: Київської обл. та м. Києва, Волинської обл., Кіровоградської обл., Чернігівської обл., Івано-Франківської обл., Черкаської обл., Харківської обл., Львівської обл.

До складу збірної команди увійшли відомі всьому світові паралімпійки та паралімпійці: Юрковська Олена, Павленко Людмила, Трифонова Світлана, Батенкова Юлія, Костюк Юрій, Лук’яненко Віталій, Мунц Олег, Хижняк Сергій. Загалом же, у порівнянні зі складом національної збірної команди на ІХ Паралімпіаді в Турині-2006, тільки новачки як потенційні претенденти на участь в Паралімпійських іграх у Ванкувері наразі за кількісним складом прирівнюються до складу збірної команди зразка 2006 року. Таким чином станом на сьогоднішній день команда оновилась на 60%. Як складеться доля усіх новачків поки що важко передбачити, але ми щиро вболіваємо за усіх потенційних учасників Х зимових Паралімпійських ігор та зичимо їм відбутись як спортсмени та особистості у складі національної паралімпійської збірної з зимових видів спорту. Їхні спортивні результати вказують на те, що є всі шанси стати майбутньою гордістю української держави, але потрібно прикласти ще багато зусиль для здійснення заповітної мети…

 

Завтра у нашої збірної команди з зимових видів спорту – лижні гонки на середній дистанції вільним стилем, тож побажаємо усім яскравих перемог та якнайбільше ліцензій на участь у Паралімпіаді в Ванкувері!

 

Прес-служба НКСІУ

 
<   >