ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ԲֲͲ 31.08.2012
- Ѳ   
01.09.2012

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV  літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

 

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селище

 

2 день  змагань

31 серпня  2012  року

 

В  змаганнях  взяло  участь 55 українських спортсменів в 10  видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

плавання

200 м кмп

SМ-5

жін.

Прологаєва Наталія

І місце

3:13.43 WR

2

дзюдо

73 кг

В2

чол.

Соловей Дмитро

І місце

 

3

дзюдо

81 кг

В2

чол.

Косінов Олександр

І місце

 

4

плавання

50 м в/с

S-4

чол.

Мустафаєв Ексендер

І місце

38.26

5

легка атлетика

довжина

F38

жін.

Стрижак Інна

ІІ місце

4.79

6

легка атлетика

диск

F35

жін.

Помазан Марія

ІІ місце

30.12 WR

7

плавання

50 м бат

S-7

чол.

Богодайко Євгеній

ІІ місце

30.19 ER

8

пауерліфтинг

44 кг

 

жін.

Соловйова Лідія

ІІІ місце

100 кг

9

плавання

100 м бат

S-13

чол.

Чуфаров Данило

4

58.05

10

стрільба кульова

Р2 10 м., 40 пост.

SH1

жін.

Мустафаєва Ольга

4

368 очков

11

плавання

50 м бат

S-7

жін.

Палян Ані

           5

38.71

12

стрільба кульова

R1 10 м.,

стоячи

60 пост.

SH1

чол.

Стоєв Юрій

6

591 очко

13

велоспорт трек

1 км

інд.гонка

С5

чол.

Дементьєв Єгор

8

1:09.558

14

легка атлетика

диск

F36

жін.

Мальчик Алла

8

21.63

15

плавання 

100 м в/с

S-11

жін.

Піддубна Марина

9

1:18.53

16

плавання

50 м бат

S-7

чол.

Полтавський Євген

9

35.01

17

стрільба із лука

класич.лук  індивід

W1

W2

жін.

Дзьоба-Балян Роксолана

9

Не потрапила до 1/4 фіналу

18

плавання

100 м в/с

S-11

чол.

Смирнов Віктор

10

1:03.26

19

стрільба із лука

блочн.лук  індивід.

 

жін.

Маркітантова Ксенія

10

Не потрапила до 1/4 фіналу

20

стрільба із лука

класич.лук  індивід

W1

W2

чол.

Чопик Тарас

10

Не потрапив до 1/4 фіналу

21

плавання

100 м в/с

S-11

жін.

Якібюк Ольга

11

1:19.28

22

плавання

100 м в/с

S-11

чол.

Мащенко Олександр

11

1:03.62

23

плавання

100 м в/с

S-11

чол.

Залевський Дмитро

13

1:06.29

24

плавання

50 м в/с

S-9

чол.

Калина Андрій

13

1:13.15

25

стрільба кульова

Р2 10 м., 40 пост.

SH1

жін.

Скок Анастасія

13

348 очков

26

стрільба із лука

класич.лук  індивід

W1

W2

жін.

Волинець Ірина

15

Не потрапила до 1/4 фіналу

27

плавання

100 м в/с

S-11

жін.

Бережна Яна

16

1:23.92

28

плавання

50 м в/с

S-10

чол.

Ісаєв Максим

19

26.76

29

стрільба кульова

R1 10 м.,

стоячи

60 пост.

SH1

чол.

Дорошенко Андрій

20

 Не потрапив до фіналу 578 очок

30

веслування академічне

одиночка

AS

жін.

Лисенко Алла

1 у своєму заїзді

Потрапила до фіналу А

31

веслування академічне

одиночка

AS

чол.

Кривчун Андрій

6 у своєму заїзді

Продовжує боротьбу за вихід до фіналу                А або В

32

веслування академічне

двійка

TA

жін.

Кириченко Ірина

4 у своєму заїзді

Продовжує боротьбу за вихід до фіналу                    А  або В           

33

веслування академічне

двійка

TA

чол.

Іванов Дмитро

4 у своєму заїзді

_._

34

веслування академічне

четвірка

LTAPD

жін.

Морозова Катерина

2 у своєму заїзді

Продовжує боротьбу за вихід до фіналу  А            

35

веслування академічне

четвірка

LTA-VIB2

жін.

Пухаєва Олена

2 у своєму заїзді

_._

36

веслування академічне

четвірка

CXW

чол.

Козлов Володимир

2 у своєму заїзді

_._

37

веслування академічне

четвірка

LTA-VIB3

чол.

Соболь Денис

2 у своєму заїзді

_._

38

веслування академічне

четвірка

LTAPD

чол.

Стельмах Денис

2 у своєму заїзді

_._

39

легка атлетика

100 м

F35

чол.

Царук Юрій

12.72

Порапив до фіналу з                 кращим  часом

40

волейбол сидячи

група 4

 

жін.

Україна -Великобританія

підгрупа

75:43

41

теніс настільний

індівід.

змагання

9

чол.

Кубов Вадим

група

Не потрапив до чветьфіналу

42

теніс настільний

індівід.

змагання

6

жін.

Ходзинська Антоніна

група

Потрапила до чвертьфіналу

43

теніс настільний

індівід.

змагання

6

жін.

Клименко Юлія

група

Потрапила до чвертьфіналу

44

теніс настільний

індівід.

змагання

7

жін.

Сафонова Вікторія

група

Потрапила до чвертьфіналу

Підсумки  другого дня

І місць

-

4

ІІ місць

-

3

ІІІ місць

-

1

IV місць

-

2

V місць

-

1

VI місць

-

1

 

Розподіл медалей станом на  31.08.2012 року

 

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

13

10

10

33

2

Австралія

7

4

8

19

3

УКРАЇНА

6

5

5

16

4

Великобританія

4

11

5

20

5

Росія

4

3

3

10

 

США

4

1

5

10

…39

Ізраіль

0

0

1

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
<   >