ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ԲֲͲ 1.09.2012
- Ѳ   
02.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV  літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

 

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селище

3 день  змагань

1 вересня 2012  року

В  змаганнях  взяло  участь 55 українських спортсменів в 10  видах спорту.

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

стрільба кульова

R5 10м.,

лежачи,

SH2

чол.

Ковальчук Василь

І місце

706.4 FPR

2

плавання

100 м бр

SВ-8

чол.

Калина Андрій

І місце

1:07.45

3

легка атлетика

100 м

Т35

чол.

Царук Юрій

І місце

12.62 RR

4

плавання

100 м бр

SВ-7

жін.

Хруль Оксана

ІІ місце

1:35.68

5

плавання

50 м в/с

S-13

чол.

Федина Олексій

ІІІ місце

24.09

6

легка атлетика

100 м

Т38

жін.

Стрижак Інна

ІІІ місце

13.64

7

плавання

50 м в/с

S-13

жін.

Балашова Ірина

4

28.66

8

велоспорт трек

гонка переслід.

С5

чол.

Дементьєв Єгор

4

4:43.683

9

легка атлетика

800 м

Т37

чол.

Дріга Олександр

5

2:06.17

10

плавання

50 м в/с

S-11

чол.

Смирнов Віктор

6

27.03

11

пауерліфтинг

48 кг

 

жін.

Топоркова Раїса

6

95 кг

12

плавання

100 м бр

SВ-7

чол.

Семененко Ярослав

7

1.26.76

13

плавання

200 м в/с

S-2

чол.

Жумела Денис

7

5:26.76

14

легка атлетика

100 м

Т38

чол.

Cеник Микита

7

11.38

15

легка атлетика

диск

F12

жін.

Ільчина Орися

7

35.29

16

плавання

50 м в/с

S-13

чол.

Чуфаров Данило

9

25.15

17

дзюдо

90 кг

В2

чол.

Помінов Олександр

9

 

18

плавання 

100 м в/с

S-11

жін.

Піддубна Марина

13

35.86

19

плавання

50 м в/с

S-11

чол.

Залевський Дмитро

14

29.37

20

плавання

50 м в/с

S-13

чол.

Заводний Максим

14

26.35

21

плавання

50 м в/с

S-11

чол.

Мащенко Олександр

13

28.47

22

плавання

100 м бат

S-10

чол.

Ісаєв Максим

16

1.03.10

23

плавання

50 м в/с

S-11

жін.

Якібюк Ольга

 

18

37.19

24

плавання

50 м в/с

S-11

жін.

Бережна Яна

20

39.00

25

стрільба із лука

класич.лук  індивід

ST

чол.

Копій Юрій

 

Потрапили до чвертьфіналу

26

стрільба із лука

класич.лук  індивід

ST

чол.

Чайка Роман

 

Потрапили до чвертьфіналу

27

стрільба кульова

R1 10 м., лежачи,

60 постр

SH1

чол.

Стоєв Юрій

25

Не потрапив до фіналу           596 очок

28

легка атлетика

100 м

Т38

жін.

Ботурчук Оксана

Потрапила до фіналу

12.34

29

теніс настільний

індівід.

змагання

9

чол.

Щепанський Юрій

Програв гру у чвертьфіналі

Не потрапив до полуфіналу

30

теніс настільний

індівід.

змагання

6

жін.

Ходзинська Антоніна

Перемога у півфіналі

Фінал гра  за 1-2 м

31

теніс настільний

індівід.

змагання

6

жін.

Клименко Юлія

Програла у півфіналі

Фінал за                 3-4 місце

32

теніс настільний

індівід.

змагання

7

жін.

Сафонова Вікторія

Програла у півфіналі

Фінал за                 3-4 місце

33

теніс настільний

індівід.

змагання

7

чол.

Ніколенко Максим

Програв у півфіналі

Фінал за                 3-4 місце

34

теніс настільний

індівід.

змагання

7

чол.

Попов Михайло

Програв у півфіналі

Фінал за                 3-4 місце

35

пауерліфтинг

52 кг

 

жін.

Широколава Тетяна

 

не зарахували жодної спроби

36

футбол ДЦП

група

 

чол.

Україна -США

підрупа

9:0

37

веслування академічне

одиночка

AS

чол.

Кривчун Андрій

4 у своєму заїзді

вихід до фіналу В

38

веслування академічне

двійка

TA

жін.

Кириченко Ірина

3 у своєму заїзді

вихід до фіналу В

39

веслування академічне

двійка

TA

чол.

Іванов Дмитро

3 у своєму заїзді

вихід до фіналу В

40

веслування академічне

четвірка

LTAPD

жін.

Морозова Катерина

1 у своєму заїзді

вихід до фіналу  А            

41

веслування академічне

четвірка

LTA-VIB2

жін.

Пухаєва Олена

2 у своєму заїзді

вихід до фіналу  А

42

веслування академічне

четвірка

CXW

чол.

Козлов Володимир

2 у своєму заїзді

вихід до фіналу  А

43

веслування академічне

четвірка

LTA-VIB3

чол.

Соболь Денис

2 у своєму заїзді

вихід до фіналу  А

44

веслування академічне

четвірка

LTAPD

чол.

Стельмах Денис

2 у своєму заїзді

вихід до фіналу  А

Підсумки третього дня

І місць

-

3

ІІ місць

-

1

ІІІ місць

-

2

IV місць

-

2

V місць

-

1

VI місць

-

2

Розподіл медалей станом на  01.09.2012 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

19

15

21

55

2

Австралія

11

5

13

29

3

Великобританія

9

16

11

36

4

УКРАЇНА

9

6

7

22

5

Росія

8

9

5

22

 

США

6

6

9

21

…17

 

 

 

 

 


Штаб паралімпійської

команди України

 
<   >