ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 2.09.2012 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
03.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV  літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

 

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селищ

 

4 день  змагань

2 вересня 2012  року


В  змаганнях  взяло  участь 54 українських спортсменів в 7 видах спорту.

 

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

веслування академічне

одиночка

AS

жін.

Лисенко Алла

І місце

5:35.29

2

легка атлетика

ядро

F35

жін.

Помазан Марія

І місце

12.22 WR

3

плавання

100 м н/сп

S-11

чол.

Залевський Дмитро

І місце

1:07.81 ER

4

плавання

200 кмп

S-7

чол

Богодайко Євгеній

І місце

2:33.13 WR,PR, ER

5

плавання

150 м кмп

SМ-3

чол

Виноградець Дмитро

ІІ місце

2:44.85.ER

6

легка атлетика

диск

F11

чол.

Ліщинський Василь

ІІ місце

35.66

7

легка атлетика

100 м

Т36

 

чол.

Павлик Роман

ІІІ місце

12.26

8

легка атлетика

100 м

Т12

жін.

Ботурчук Оксана

ІІІ місце

12.18

9

плавання

100 м н/сп

S-11

чол.

Смирнов Віктор

ІІІ місце

1:08.22

10

веслування академічне

четвірка

LTAPD

жін.

Морозова Катерина

ІІІ місце

3:23.22

11

веслування академічне

четвірка

LTA-VIB2

жін.

Пухаєва Олена

ІІІ місце

3:23.22

12

веслування академічне

четвірка

CXW

чол.

Козлов Володимир

ІІІ місце

3:23.22

13

веслування академічне

четвірка

LTA-VIB3

чол.

Соболь Денис

ІІІ місце

3:23.22

14

веслування академічне

четвірка

LTAPD

чол.

Стельмах Денис

ІІІ місце

3:23.22

15

теніс настільний

індівід.

змагання

7

чол.

Попов Михайло

ІІІ місце

 

16

теніс настільний

індівід.

змагання

7

чол.

Ніколенко Максим

4

 

17

легка атлетика

100 м

Т37

жін.

Кречуняк Оксана

5

14.37

18

плавання 

100 м в/с

S-13

чол.

Чуфаров Данило

5

53.64

19

плавання

100 м бат

S-12

чол.

Стабровський Антон

5

1:00.17

20

легка атлетика

ядро

F36

жін.

Мальчик Алла

5

9.09

21

плавання

100 м н/сп

S-11

жін.

Піддубна Марина

5

1:24.32

22

плавання

100 м в /с

S-13

жін.

Балашова Ірина

6

1:04.26

23

плавання

100 м н/сп

S-11

чол.

Мащенко Олександр

7

1:12.94

24

плавання

50 м в/с

S-8

жін.

Істоміна Катерина

7

32.05

25

плавання

4х100 м в/с

S-7

чол

Комаров Олександр

7

3:59.17

26

плавання

4х100 м в/с

S-9

чол

Мартинов Юрій

7

3:59.17

27

плавання

4х100 м в/с

S-7

чол

Богодайко Євген

7

3:59.17

28

плавання

4х100 м в/с

S-8

чол

Калина Андрій

7

3:59.17

29

плавання

4х100 м в/с

S-9

чол

Сіроватченко Андрій

7

3:59.17

30

веслування академічне

двійка

TA

жін.

Кириченко Ірина

7

4:09.69

31

веслування академічне

двійка

TA

чол.

Іванов Дмитро

7

4:09.69

32

стрільба із лука

класич.лук  індивід

ST

чол.

Копій Юрій

7

Не потрапив до полуфіналу

33

плавання

100 м бат

S-12

жін.

Матло Ярина

8

1:17.49

34

легка атлетика

100 м

Т37

жін.

Кравченко Вікторія

8

14.48

35

стрільба із лука

класич.лук  індивід

ST

чол.

Чайка Роман

8

Не потрапив до полуфіналу

36

плавання

200 м кмп

SМ-7

чол.

Комаров Олександр

9

2:54.14

37

плавання

100 м в/с

S-13

чол.

Федина Олексій

9

54.63

38

веслування академічне

одиночка

AS

чол.

Кривчун Андрій

10

5:11.53

39

стрільба кульова

R4 10 м., стоячи,

60 постр.

SH2

чол.

Ковальчук Василь

11

Не потрапив до фіналу 598 очков

40

плавання

100 м в/с

S-13

чол.

Заводний Максим

15

1:02.21

41

плавання

100 м бат

S-12

чол.

Кліпперт Сергій

12

1:04.29

42

плавання

100 м бат

S-12

чол.

Ткалєнко Олег

13

1:06.56

43

легка атлетика

400 м

Т12

жін.

Ботурчук Оксана

Потрапила до полуфіналу

57.30

44

волейбол сидячи

група

 

жін.

Нідерланди -Україна

 

79:91


Підсумки четвертого дня

І місць

-

4

ІІ місць

-

2

ІІІ місць

-

5

IV місць

-

4

V місць

-

5

VI місць

-

1

 

Розподіл медалей станом на  02.09.2012 року


Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

35

24

28

87

2

Великобританія

15

24

14

53

3

Австралія

14

11

18

43

4

УКРАЇНА

13

8

12

33

5

Росія

12

13

9

34

 

США

9

8

16

33

…53

 

 

 

 

 


Штаб паралімпійської

команди України

 
< Попередня   Наступна >