262728

Яскравий підсумок п'ятого дня змагань Надіслати електронною поштою
04.09.2012

veraksa_640x480.jpg42 НАГОРОДИ ПАРАЛІМПІЙЦІВ УКРАЇНИ

Як і прогнозувалось, в Акватіку таки було гаряче. Саме тут наші спортсмени по обіді вибороли 4 високі нагороди, серед яких – 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медаль. Справжній фурор викликав Максим Веракса, котрий, не зважаючи на те, що дистанція, за його словами, була досить нелегкою для нього, виборов золоту нагороду.  Срібні медалі у Свідерської Ольги та Бережної Яни, бронза – у Мащенка Олександра. Лише долі секунд не вистачило Саші, аби стати срібним призером Паралімпіади, а його товаришу Смирнову Віктору, аби отримати бронзу.  Втім, бронзовою медаллю порадувала команду наша тенісистка Сафонова Юлія. Загалом, наші паралімпійці сьогодні вибороли 9 нагород:

1:14.43

Отже, за підсумком п’ятого дня змагань, наша команда завоювала 42 високі нагороди – 15 золотих,  12 срібних та 15 бронзових медалей. Наразі вона обіймає п’яту сходинку у загальному неофіційному заліку. Попереду команди Китаю, Британії, Росії та Австралії.

А ми всі, разом зі спонсорами – компанією ВОЛЯ та EUREKA (зв'язок для подорожей) -  вболіваємо за наших паралімпійців та віримо у їхню безмежну силу духа!!!!