ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 3.09.2012 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
04.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV  літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селище

5 день  змагань

3 вересня 2012  року

В  змаганнях  взяло  участь 56 українських спортсменів в 5  видах спорту.

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

легка атлетика

ядро

F12

чол.

Голівець Андрій

І місце

16.25 RR

2

плавання

200 м кмп

SМ-12

чол.

Веракса Максим

І місце

2:12.42 PR

3

теніс настільний

індівід.

змагання

6

жін.

Ходзинська Антоніна

ІІ місце

 

4

легка атлетика

диск

F36

чол.

Пашков Олекій

ІІ місце

37.89

5

плавання

100 м в/с

S-3

жін.

Свідерська Ольга

ІІ місце

1:52.91

6

плавання

100 м бр

SВ-11

жін.

Бережна Яна

ІІ місце

1:29.99

7

теніс настільний

індівід.

змагання

6

жін.

Клименко Юлія

ІІІ місце

 

8

теніс настільний

індівід.

змагання

7

жін.

Сафонова Вікторія

ІІІ місце

 

9

плавання

100 м бр

SВ-11

чол.

Мащенко Олександр

ІІІ місце

1:14.43

10

легка атлетика

ядро

F11

чол.

Ліщинський Василь

4

13.09

11

плавання

200 м кмп

SМ-6

чол.

Семененко Ярослав

4

2:48.11

12

плавання

200 м кмп

SМ-6

жін.

Хруль Оксана

4

3:17.10

13

плавання

100 м в/с

S-7

жін.

Палян Ані

4

1:13.67

14

плавання

200 м кмп

SМ-12

чол.

Кліпперт Сергій

4

2:15.30

15

плавання

100 м бр

SВ-11

чол.

Смирнов Віктор

4

1:14.75

16

легка атлетика

диск

F36

чол.

Жайворонок Володимир

5

37.34

17

легка атлетика

400 м

Т13

жін.

Глєбова Олена

5

58.44

18

плавання

100 м в/с

SМ-7

чол.

Богодайко Євгеній

6

1:03.96

19

плавання

100 м н/сп

S-13

чол.

Федина Олексій

6

1:04.77

20

плавання

200 м кмп

SМ-12

жін.

Матло Ярина

7

2:41.91

21

плавання

100 м в/с

S-7

чол.

Комаров Олександр

7

1:05.60

22

плавання

100 м в/с

S-2

жін.

Соцька Ірина

8

2:35.66

23

плавання

100 м в/с

S-2

чол.

Жумела Денис

9

2:33.86

24

плавання

200 м кмп

SМ-12

жін.

Шталь Марина

9

2:52.26

25

легка атлетика

1500

Т37

чол.

Дріга Олександр

9

4:27.48

26

плавання

100 м в/с

S-7

чол

Квасниця Мар’ян

10

1:09.04

27

плавання

100 м в/с

S-3

жін.

Єлісаветська Ганна

10

2:37.85

28

плавання

200 м кмп

SМ-12

чол.

Ткалєнко Олег

10

2:30.65

29

плавання

100 м в/с

S-2

чол.

Панібратець Євген

11

2:38.48

30

плавання

100 м н/сп

S-13

чол.

Ганжа Антон

11

1:07.19

31

плавання

100 м бр

SВ-11

чол.

Залевський Дмитро

12

1:25.53

32

плавання 

100 м н/сп

S-13

чол.

Чуфаров Данило

13

1:15.53

33

легка атлетика

400 м

Т12

жін.

Ботурчук Оксана

Потрапила у фінал

55.93

34

футбол ДЦП

група

 

чол.

Україна-Великобританія

7-1

 

35

волейбол сидячи

група

 

жін.

Україна-Японія

І м у підгрупі 3:0

вихід у півфінал


Підсумки п’ятого дня

І місць

2

 

ІІ місць

4

 

ІІІ місць

3

 

IV місць

6

 

V місць

2

 

VI місць

2

 

 

Розподіл медалей станом на  03.09.2012 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

46

31

35

112

2

Великобританія

19

25

19

63

3

Росія

16

20

13

49

4

Австралія

16

13

19

48

5

УКРАЇНА

15

12

15

42

 

США

12

11

17

40

…61

 

 

 

 

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 

 
< Попередня   Наступна >