ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ԲֲͲ 4.09.2012
- Ѳ   
05.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV  літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селище

6 день змагань

4 вересня 2012  року

В  змаганнях  взяло  участь 35 українських спортсменів в 5  видах спорту.

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

легка атлетика

довжина

F11

чол.

Катишев Руслан

І місце

6.46

2

плавання

100 м в/с

S-12

чол.

Веракса Максим

І місце

51.40

 PR

3

плавання

100 м бр

SВ-4

жін

Прологаєва Наталія

І місце

1.43.99 WR,PR,ER

4

фехтування на візках

рапіра

В

чол.

Дацко Антон

ІІ місце

 

 

5

плавання

400 м в/с

S-13

чол.

Чуфаров Данило

ІІ місце

4:05.85

6

легка атлетика

400 м

Т12

 

Ботурчук Оксана

ІІ місце

55.69

7

плавання

50 м в/с

S-7

жін.

Палян Ані

ІІІ місце

33.10 ER

8

легка атлетика

400 м

 

Т36

чол.

Павлик Роман

ІІІ місце

55.18

9

легка атлетика

1500 м

Т20

чол.

Голіней Андрій

4

4:00.21

10

плавання

50 м в/с

S-6

жін.

Хруль Оксана

5

36.77

11

плавання

50 м в/с

S-7

чол.

Богодайко Євген

5

28.69

12

легка атлетика

Ядро

F37

жін.

Ясевич Вікторія

6

9.93

13

легка атлетика

1500 м

T20

чол.

Щербина Віктор

7

4:04.77

14

плавання

100 м в/с

S-12

чол.

Кліпперт Сергій

7

55.50

15

плавання

50 м в/с

S-6

жін.

Федота Олена

7

37.15

16

плавання

100 м в/с

S-12

жін.

Волкова Юлія

7

1:05.40

17

плавання

400 м в/с

S-13

чол.

Ганжа Антон

9

4:35.61

18

плавання

100 м н/сп

S-10

чол.

Ісаєв Максим

9

1:03.92

19

плавання

50 м в/с

S-7

чол.

Комаров Олександр

9

30.79

20

фехтування на візках

рапіра

А

чол.

Демчук Андрій

9

Не потрапив до чвертьфіналу

21

плавання

100 м н/сп

S-8

жін.

Істоміна Катерина

10

1:26.78

22

плавання

100 м в/с

S-12

жін.

Шталь Марина

10

1:08.51

23

стрільба із лука

класич.лукіндивід

W1W2

чол.

Чопик Тарас

10

Не потрапили до 1/8 фіналу

24

стрільба із лука

класич.лук  індивід

ST

чол.

Чайка Роман

10

Не потрапили до 1/8 фіналу

25

стрільба із лука

блочн.лук  індивід

ST

чол.

Копій Юрій

10

Не потрапили до 1/8 фіналу

26

плавання

50 м в/с

S-6

чол.

Семененко Ярослав

11

33.53

27

фехтування на візках

рапіра

В

жін.

Лук’яненко Ірина

11

Не портапила до 1/16

28

плавання

50 м в/с

S-7

чол.

Полтавський Євген

12

32.07

29

плавання

100 м в/с

S-12

чол.

Ткалєнко Олег

14

1:04.83

30

стрільба кульова

R6,лежачі,

 50 м 60постр

SH1

чол.

Дорошенко Андрій

38

Не потрапив до фіналу

575-22 очков

31

стрільба кульова

R6,лежачі,

 50 м 60постр

SH1

чол.

Стоєв Юрій

39

Не потрапив до фіналу              575-19 очков

32

легка атлетика

естафета 4х100 м

T38

жін.

Стрижак Інна

DNF

не фінішували

 

33

легка атлетика

естафета 4х100 м

Т37

жін.

Снісар Марина

DNF

не фінішували

34

легка атлетика

естафета 4х100 м

Т37

жін.

Кравченко Вікторія

DNF

не фінішували

35

легка атлетика

естафета 4х100 м

Т37

чол.

Кречуняк Оксана

DNF

не фінішували


Підсумки шостого дня

І місць

3

 

ІІ місць

3

 

ІІІ місць

2

 

IV місць

1

 

V місць

2

 

VI місць

1

 

 

Розподіл медалей станом на  04.09.2012 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

53

39

40

132

2

Великобританія

23

30

26

79

3

Росія

23

22

17

62

4

УКРАЇНА

18

15

17

50

5

Австралія

18

13

21

52

 

США

14

15

18

47

…67

 

 

 

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
<   >