ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 5.09.2012 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
06.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селищ

 7 день змагань

5 вересня 2012  року

В  змаганнях  взяло  участь 64  українських спортсмена в 9 видах спорту.

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

велоспорт шосе

індивід.гонка

С5

чол.

Дементьєв Єгор

І місце

32:12.98

2

плавання

100 м бр

SВ-6

жін.

Савцова Вікторія

І місце

1:39.13 PR

3

легка атлетика

довжина

F36

чол.

Павлик Роман

І місце

5.23

4

плавання

100 м бр

SВ-6

чол.

Богодайко Євгеній

І місце

1:20.17

WR,PR,ER

5

плавання

50 м н/сп

S-2

жін.

Єлісаветська Ганна

ІІ місце

1:04.14 ER

6

легка атлетика

ядро

F20

жін.

Мисник Анастасія

ІІ місце

12.67

7

плавання

50 м н/сп

S-2

жін.

Соцька Ірина

ІІІ місце

1:05.16

8

плавання

100 м н/сп

S-12

чол.

Кліпперт Сергій

ІІІ місце

1:01.55

9

легка атлетика

ядро

F20

жін.

Куделя Світлана

ІІІ місце

12.24

10

плавання

100 м в/с

S-4

чол.

Мустафаєв Ескендер

4

1:25.82

11

фехтування на візках

шпага

А

жін.

Горліна Аліна

4

 

12

плавання

100 м н/сп

S-12

чол.

Веракса Максим

4

1:01.82

13

легка атлетика

ядро

F38

чол.

Дорошенко Олександр

4

15.02

14

плавання

50 м н/сп

S-2

жін.

Копаєва Дар’я

4

1:14.32

15

легка атлетика

200 м

Т37

чол.

Кречуняк Оксана

4

29.89

16

плавання

100 м н/сп

S-12

жін.

Матло Ярина

5

1:13.74

17

фехтування на візках

шпага

В

жін.

Позняк Тетяна

5

 

18

легка атлетика

200 м

Т37

жін.

Кравченко Вікторія

6

30.09

19

плавання

50 м в/с

S-9

чол.

Калина Андрій

6

26.49

20

легка атлетика

довжина

F38

чол.

Онуфрієнко Андрій

6

6.09

21

пауерліфтинг

100 кг

 

чол.

Крюков Антон

7

205 кг

22

плавання

50 м н/сп

S-2

чол.

Панібратець Євген

8

1:11.03

23

плавання

100 м н/сп

S-12

жін.

Шталь Марина

8

1:22.11

24

легка атлетика

200 м

Т37

жін.

Снісар Марина

8

30.76

25

фехтування на візках

шпага

А

чол.

Демчук Андрій

8

 

26

плавання

100 м н/сп

S-12

чол.

Стабровський Антон

9

1:07.30

27

плавання

50 м в/с

S-9

чол.

Сіроватченко Андрій

9

26.99

28

настільний теніс

командні змагання

7

чол.

Ніколенко Максим

9

Не потрапили до чвертьфіналу

29

настільний теніс

командні змагання

7

чол.

Попов Мимхайло

9

Не потрапили до чвертьфіналу

30

легка атлетика

ядро

F35

жін.

Ільчина Орися

9

11.76

31

легка атлетика

ядро

F37

чол.

Жабняк Микола

10

13.08

32

плавання

400 м в/с

S-10

чол.

Ісаєв Маким

11

4:22.70

33

фехтування на візках

шпага

А

чол.

Цедрик Вадим

12

 

34

плавання

50 м в/с

S-9

чол.

Мартинов Юрій

14

27.90

36

стрільба кульова

R7,довільна гвинтівка

 (3х40пост)

SH1

чол.

Дорошенко Андрій

14

1122 очка не потрапив до фіналу

37

стрільба кульова

R7,довільна гвинтівка

 (3х40пост)

SH1

чол.

Стоєв Юрій

21

1103 очка не потрапив до фіналу

38

настільний теніс

командні змагання

6

жін.

Ходзинська Антоніна

Перемога 1гри

Портапили до чвертьфіналу

39

настільний теніс

командні змагання

6

жін.

Клименко Юлія

Перемога 1гри

Портапили до чвертьфіналу

40

настільний теніс

командні змагання

7

жін.

Сафонова Вікторія

Перемога 1гри

Портапили до чвертьфіналу

41

легка атлетика

100 м

Т13

жін.

Глєбова Олена

Потрапила до фіналу

12.63

42

волейбол сидячи

півфінал

 

жін.

Україна -США

0-3

Вихід у фінал за 3-4 місце

43

футбол ДЦП

група

 

чол.

Бразилія-Україна

1:1

Вихід у полуфінал

44

легка атлетика

200 м

Т35

чол.

Царук Юрій

Потрапив до фіналу

26.58 WR у попередніх


Підсумки сьомого дня

І місць

4

 

ІІ місць

2

 

ІІІ місць

3

 

IV місць

6

 

V місць

2

 

VI місць

3

 

 

Розподіл медалей станом на  05.09.2012 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

60

50

49

159

2

Росія

28

25

20

73

3

Великобританія

25

36

31

92

4

УКРАЇНА

22

17

20

59

5

Австралія

22

16

23

61

 

США

21

18

25

64

…69

 

 

 

 

 

Штаб паралімпійської

команди України

 
 
< Попередня   Наступна >