ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 6.09.2012 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
07.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селище

8 день змагань

6 вересня 2012  року

В  змаганнях  взяло  участь 31 український спортсмен в 6 видах спорту.

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

велоспорт шосе

 групова гонка

С5

чол.

Дементьєв Єгор

І місце

1:55.38

2

легка атлетика

200 м

Т36

чол.

Павлик Роман

І місце

24.70 ER

3

плавання

50 м в/с

S-1

чол.

Бойко Геннадій

І місце

1:04.29                PR, WP, ER

4

легка атлетика

200 м

Т35

чол.

Царук Юрій

І місце

25.86 WR

5

плавання

100 м бат

S-11

чол.

Смирнов Віктор

І місце

1:03.32

6

плавання

200 м кмп

S-9

чол.

Калина Андрій

ІІ місце

2:16.38

7

легка атлетика

200 м

Т38

жін.

Стрижак Інна

ІІІ місце

28.12

8

плавання

50 м н/сп

S-1

чол.

Головко Олександр

ІІІ місце

1:32.44

9

легка атлетика

потрійний прижок

F11

чол.

Катишев Руслан

ІІІ місце

       12.50

10

легка атлетика

 штовхання ядра

F46

чол.

Ібрагімов Дмитро

4

14.97

11

легка атлетика

200 м

Т12

жін.

Ботурчук Оксана

4

24.92

12

плавання

400 м в/с

S-7

чол.

Палян Ані

4

5:21.73

13

легка атлетика

метання диску

Т37

чол.

Ясевич Вікторія

4

29.79

14

плавання

100 м бат

S-11

чол.

Мащенко Олександр

5

1:05.76

15

легка атлетика

100 м

Т13

жін.

Глєбова Олена

5

12.64

16

настільний теніс

командні змагання

6

жін.

Ходзинська Антоніна

5

 

17

настільний теніс

командні змагання

6

жін.

Клименко Юлія

5

 

18

настільний теніс

командні змагання

7

жін.

Сафонова Вікторія

5

 

19

плавання

50 м н/сп

S-4

жін.

Свідерська Ольга

5

58.20 ER

20

фехтування на візках

шабля

В

чол.

Дацко Антон

6

 

21

плавання

400 м в/с

S-7

чол.

Квасниця Мар’ян

8

5:04.92

22

плавання

200 м кмп

S-9

чол.

Мартинов Юрій

8

2:26.65

23

плавання

50 м н/сп

S-4

чол.

Мустафаєв Ескендер

8

52.51

24

плавання

100 м в/с

S-8

жін.

Істоміна Катерина

8

1:12.43

25

плавання

400 м в/с

S-7

чол.

Комаров Олександр

10

5:14.14

26

фехтування на візках

шабля

А

чол.

Цедрик Вадим

13

 

27

стрільба кульова

Р4,довільний пістолет,

 50 м 60 постр (зміш).

SH1

чол.

Нестеренко Вадим

21

511 очок

28

легка атлетика

400 м

Т37

жін.

Снісар Марина

 

Потрапила до фіналу

29

легка атлетика

400 м

Т37

жін.

Кравченко Вікторія

 

Потрапила до фіналу

30

настільний теніс

командні змагання

9

чол.

Щепанський Юрій

 

Потрапили до полуфіналу

31

настільний теніс

командні змагання

9

чол.

Кубов Вадим

 

Потрапили до полуфіналу


Підсумки восьмого дня

І місць

5

 

ІІ місць

1

 

ІІІ місць

3

 

IV місць

4

 

V місць

6

 

VI місць

1

 

 

Розподіл медалей станом на  06.09.2012 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

70

60

53

183

2

Великобританія

31

39

38

108

3

Росія

31

31

23

85

4

УКРАЇНА

27

18

23

68

5

Австралія

25

18

26

69

 

США

23

21

27

71

…69

 

 

 

 

 


Штаб паралімпійської

команди України

 
 
< Попередня   Наступна >