ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ 7.09.2012 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
08.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України

на ХІV літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селище

9 день змагань

7 вересня 2012  року

В  змаганнях  взяло  участь 55 українських спортсменів в 6 видах спорту.

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

легка атлетика

 стрибки у довжину

F12

жін.

Зубковська Оксана

І місце

6.60 WR

2

плавання

50 м в/с

S-11

чол.

Веракса Максим

І місце

23.60

3

плавання

50 м бат

S-6

жін.

Хруль Оксана

І місце

36.05 WR,PR,ER

4

плавання

50 м в/с

S-3

жін.

Свідерська Ольга

ІІ місце

48.39 ЕR

5

плавання

200 м кмп

S-13

чол.

Чуфаров Данило

ІІІ місце

2:10.22

6

Волейбол сидячи

фінал

 

жін.

Україна-Нідерланди

3-0

ІІІ місце

 

7

легка атлетика

стрибки у довжину

Т37

жін.

Корунчак Юлія

4

5.13

8

плавання

50 м бат

S-6

жін.

Федота Олена

4

39.74

9

плавання

400 м в/с

S-11

чол.

Залевський Дмитро

5

4:53.46

10

плавання

400 м в/с

S-11

жін.

Якіб’юк Ольга

5

5:48.02

11

плавання

50 м бат

S-6

чол.

Семененко Ярослав

6

33.47

12

фехтування на візках

командні змагання (шабля)

А

жін.

Горліна Алла

6

 

13

фехтування на візках

командні змагання (шабля)

В

жін.

Лук’яненко Ірина

6

 

14

фехтування на візках

командні змагання (шабля)

В

жін.

Позняк Тетяна

6

 

15

легка атлетика

 метання диску

F38

чол.

Дорошенко Олександр

7

44.58

16

плавання

200 м кмп

S-13

чол.

Федина Олексій

7

2:17.29

17

плавання

50 м в/с

S-2

чол.

Панібратець Євген

7

1:08.75

18

плавання

100 м в/с

S-9

чол.

Калина Андрій

7

57.59

19

плавання

200 м кмп

S-13

жін.

Балашова Ірина

8

2:41.45

20

плавання

50 м в/с

S-12

жін.

Волкова Юлія

8

29.99

21

плавання

400 м в/с

S-11

чол.

Смирнов Віктор

8

5:01.06

22

плавання

50 м в/с

S-11

чол.

Кліпперт Сергій

9

25.58

23

плавання

50 м в/с

S12

жін.

Матло Ярина

9

30.68

24

плавання

200 м кмп

S-13

чол.

Ганжа Антон

10

2:27.68

25

легка атлетика

200 м

Т38

чол.

Онуфрієко Андрій 10

10

24.17

26

легка атлетика

200 м

Т38

чол.

Сеник Микита

11

24.22

27

плавання

50 м в/с

S12

жін.

Шталь Марина

12

31.35

28

легка атлетика

 метання диску

F38

чол.

Жабняк Микола

13

39.30

29

плавання

100 м в/с

S-9

чол.

Сіроватченко Андрій

14

59.76

30

плавання

50 м в/с

S-11

чол.

Ткалєнко Олег

15

27.40

31

плавання

100 м в/с

S-9

чол.

Мартинов Юрій

19

1:02.40

32

настільний теніс

командні змагання

9

чол.

Щепанський Юрій

Програли Китаю

Фінал за 3-4 місце

33

настільний теніс

командні змагання

9

чол.

Кубов Вадим

Програли Китаю

Фінал за 3-4 місце

34

футбол ДЦП

полуфінал

 

чол.

Україна-Іран

2:1

Фінал

гра за 1-2 місце

Підсумки дев’ятого дня

І місць

3

 

ІІ місць

1

 

ІІІ місць

2

 

IV місць

2

 

V місць

2

 

VI місць

4

 

 

Розподіл медалей станом на  07.09.2012 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

82

65

58

205

2

Великобританія

32

40

42

114

3

Росія

32

35

25

92

4

УКРАЇНА

30

19

25

74

5

Австралія

29

19

26

74

 

США

27

24

33

84

…72

 

 

 

 

 


Штаб паралімпійської

команди України

 
 
< Попередня   Наступна >