ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
ԲֲͲ 8.09.2012
- Ѳ   
09.09.2012

РЕЗУЛЬТАТИ

участі  спортсменів  України 

на ХІV літніх  Паралімпійських  Іграх  2012 року

м. Лондон  (Великобританія)

Паралімпійське селище

10 день змагань

8 вересня 2012  року

В  змаганнях  взяло  участь 39 українських спортсмена в 4 видах спорту.

з/п

Вид спорту

Вид

програми

клас

Стать

Прізвище

ім`я

Місце

Результат

1

плавання

100 м брас

SВ-9

жін.

Юрченко Христина

І місце

1:17.81 ER

2

плавання

100 м брас

SВ-13

чол.

Федина Олексій

І місце

1:04.30 PR

3

плавання

200 м кмп

S-11

чол.

Смирнов Віктор

ІІ місце

2:26.45 ER

4

легка атлетика

400 м

Т37

жін.

Кравченко Вікторія

ІІ місце

1:07.32 ER

5

плавання

100 м в/с

S-5

жін.

Прологаєва Наталія

ІІ місце

1:20.57

6

плавання

50 м н/сп

S-3

чол.

Виноградець Дмитро

ІІ місце

46.26  ER

7

плавання

100 м брас

SВ-12

жін.

Матло Ярина

ІІІ місце

1:20.21

8

плавання

100 м брас

SВ-12

чол.

Веракса Максим

ІІІ місце

1:07.79

9

плавання

200 м кмп

S-11

чол.

Мащенко Олександр

ІІІ місце

2:27.77

10

плавання

100 м брас

SВ-13

жін.

Балашова Ірина

4

1:21.66

11

плавання

100 м в/с

S-6

чол.

Крижановський Дмитро

4

1:16.88

12

легка атлетика

400 м

Т37

жін.

Снісар Марина

4

1:08.86

13

плавання

100 м брас

SВ-12

чол.

Кліпперт Сергій

          4

1:10.75

14

настільний теніс

командні змагання

9

чол.

Щепанський Юрій

4

 

15

настільний теніс

командні змагання

9

чол.

Кубов Вадим

4

 

16

плавання

4х100 м кмп

S10

чол.

Ісаєв Максим

4

4:15.48

17

плавання

4х100 м кмп

S-7

чол.

Богодайко Євгеній

4

4:15.48

18

плавання

4х100 м кмп

S-9

чол.

Сіроватченко Андрій

4

4:15.48

19

плавання

4х100 м кмп

S-6

чол.

Семененко Ярослав

4

4:15.48

20

плавання

4х100 м кмп

SВ9

чол.

Мартинов Юрій

4

4:15.48

21

плавання

100 м брас

SВ-12

чол.

Ткалєнко Олег

5

1:11.00

22

плавання

100 м в/с

S-5

жін.

Савцова Вікторія

5

1:26.82

23

плавання

100 м брас

SВ-12

жін.

Шталь Марина

5

1:23.11

24

плавання

100 м брас

SВ-9

жін.

Тімофеєва Марія

5

1:20.92

25

плавання

100 м брас

SВ-13

чол.

Заводний Максим

5

1:08.05

26

плавання

100 м в/с

S-6

жін.

Федота Олена

6

1:19.97

27

фехтування на візках

командні змагання (шабля)

А

чол.

Бажуков Михайло

6

 

28

фехтування на візках

командні змагання (шабля)

В

чол.

Дацко Антон

6

 

29

фехтування на візках

командні змагання (шабля)

А

чол.

Демчук Андрій

6

 

30

плавання

200 м кмп

S-11

жін.

Піддубна Марина

7

3:06.28

31

плавання

100 м брас

SВ-12

жін.

Волкова Юлія

8

1:26.06

32

плавання

100 м брас

SВ-13

чол.

Чуфаров Данило

8

1:15.05

33

плавання

200 м в/с

S-4

чол.

Мустафаєв Ескендер

8

3:21.12

34

плавання

100 м брас

SВ-9

чол.

Мартинов Юрій

9

1:12.43

35

плавання

200 м кмп

S-11

чол.

Залевський Дмитро

9

2:40.71

36

плавання

200 м кмп

S-11

жін.

Бережна Яна

9

3:13.10

37

легка атлетика

потрійний стрибок

зір

чол.

Михайлов Сергій

9

12.96

38

плавання

 

200 м кмп

S-11

жін.

Якібюк Ольга

12

3:15.53

39

легка атлетика

потрійний стрибок

зір

чол.

Киценко Іван

NM

не кваліфіку вався

 

Підсумки десятого дня

І місць

2

 

ІІ місць

4

 

ІІІ місць

3

 

IV місць

7

 

V місць

5

 

VI місць

2

 

 

Розподіл медалей станом на  08.09.2012 року

Місце

Країна

золоті

срібні

бронзові

ВСЬОГО

 

1

Китай

95

71

65

231

2

Росія

35

38

28

101

3

Великобританія

33

42

43

118

4

УКРАЇНА

32

23

28

83

5

Австралія

31

23

29

83

 

США

30

29

37

96

…74

 

 

 

 

 


Штаб паралімпійської

команди України

 
 
<   >