ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Липень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Перші впевнені кроки до Сочі-2014: друге місце паралімпійців України у Кубкові світу Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
22.12.2012

68819_454881061226737_1273457935_n.jpgНаціональна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту успішно виступила у змаганнях Кубку світу з лижних гонок та біатлону, що проходив з 10 по 21 грудня 2012 року м. Вуокатті (Фінляндія), посівши у неофіційному загальнокомандному заліку почесне друге місце після команди Росії. До речі, цей Кубок світу став першим у сезоні 2012-2013 років, в якому взяли участь 16 основних команд світу (окрім Польщі). Україну представило 23 спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

 

 

576312_454881227893387_610289775_n.jpgСеред спортсменів-переможців і призерів найяскравіше в українській команді виступила Олександра Кононова, яка після народження донечки успішно відновлює свою спортивну форму і на цих змаганнях посіла найвищу першу сходинку у всіх 5 індивідуальних гонках (5 золотих нагород), а також разом з колегами по команді (Юлією Батенковою, Віталієм Лук’яненко і Оксаною Шишковою) виборола срібло у командній естафеті.

 

Очікуваними переможцями стали такі досвідчені спортсмени як: Людмила Павленко ("золото", 2 "срібла", "бронза"); Олена Юрковська ("золото", "срібло", "бронза"); Юлія Батенкова (3 "срібла"); Віталій Лук’яненко (4 "срібла"). Порадували також 2 бронзові медалі Юрія Уткіна.

 

196042_454929377888572_438492616_n.jpgСлід відзначити дебютантів подіуму, а саме першу у кар’єрі бронзу у довгому біатлоні Ірини Буй і Максима Ярового (спортсмена з найтяжчим ураженням у класі сидячи LW10) із срібною нагородою у короткому біатлоні, для яких це лише другий тренувальний і змагальний сезон, Михайла Ткаченка з першою у його кар’єрі бронзовою нагородою у довгому біатлоні, Ігоря Рептюха, який на даному кубку світу посів 4 місце у 3-х гонках поспіль і, нарешті, вперше у кар’єрі виборов срібну нагороду у біатлонній гонці-переслідування.

 

Особисті результати спортсменів

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

Волинська

 

Лижні гонки середня дист. класика 5км

2

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Естафета змішаний клас

2

Лижні гонки середня дист.вільний 5км

2

Біатлон коротка дист. 6км

9

2

Кононова Олександра Миколаївна

 

Київська

 

Лижні гонки середня дист. класика 5км

1

Артемін Д.В., Заведеев А.А., Заведеев А.В., Мукшин В.П.

Естафета змішаний клас

2

Лижні гонки середня дист.вільний 5км

1

Біатлон коротка дист. 6км

1

Біатлон гонка переслідування, 10км

1

Біатлон довга дист.вільний, 12,5 км

1

3

Буй Ірина Василівна

Хмельницька

 

Лижні гонки середня дист. класика 5км

8

Мукшин В.П., Заведеев А.А., Кучерявий М., Артемін Д.В.

Естафета змішаний клас

8

Лижні гонки середня дист.вільний 5км

6

Біатлон коротка дист. 6км

6

Біатлон гонка переслідування, 10км

6

Біатлон довга дист.вільний, 12,5 км

3

4

Ляшенко Людмила Олександрівна

Харківська

 

Лижні гонки середня дист.класика 5км

9

Артемін Д.В., Нестеренко А.Ю., Петрищев С., Мукшин В.П.

Естафета змішаний клас

8

Біатлон коротка дист. 6км

8

Біатлон гонка переслідування, 10км

9

5

 

Павленко Катерина Юріївна

 

Сумська

 

Лижні гонки середня дист.вільний 5км

11

Артемін Д.В. Співак І.І., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 6км

13

6

Вовчинський Григорій Васильович

 

Черкаська

 

Естафета відкритий клас

6

Мукшин В.П., Заведеев А.А.,Заведеев А.В., Артемін Д.В.

Біатлон коротка дист. 7,5км

7

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

8

Біатлон довга дист.вільний, 15 км

9

 

7

Ситник Віталій Юрійович

Харківська

 

Лижні гонки середня дист.класика 10км

16

Артемін Д.В., Співак І.І., Мукшин В.П.

Естафета змішаний клас

8

Біатлон коротка дист. 7,5км

14

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

10

Біатлон довга дист.вільний, 15 км

6

8

Лещишин Олег Іванович

 

Львівська

 

Лижні гонки середня дист.вільний 10км

15

Артемін Д.В., Співак І.І., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 7,5км

10

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

11

Біатлон довга дист.вільний, 15 км

7

9

 

Майстренко Владислав Сергійович

 

Київська

 

Естафета відкритий клас

4

Артемін Д.В. Заведеев А.А., Мукшин В.П.

Лижні гонки середня дист.вільний 10км

12

Біатлон коротка дист. 7,5км

16

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

12

10

Рептюх Ігор Миколайович

Чернігівська

Лижні гонки середня дист.класика 10км

4

Артемін Д.В., Співак І.І., Сторожок В.П. Мукшин В.П.

Естафета відкритий клас

6

Лижні гонки середня дист.вільний 10км

4

Біатлон коротка дист. 7,5км

4

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

2

 

11

Шишкова Оксана Валеріївна

 

Харківська

 

Лижні гонки середня дист.класика 5км

5

Мукшин В.П., Іванов В.М., Нестеренко А.Ю.

Естафета змішаний клас

2

Лижні гонки середня дист.вільний 5км

5

Біатлон коротка дист. 6км

4

Біатлон гонка переслідування, 10км

4

Біатлон довга дист.вільний, 12,5 км

4

12

 

Прилуцька Ольга Валеріївна

 

Київська

 

Лижні гонки середня дист.класика 5км

8

Мукшин В.П., Могільний В.С.,   Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Естафета відкритий клас

4

Лижні гонки середня дист.вільний 5км

8

Біатлон коротка дист. 6км

7

Біатлон гонка переслідування, 10км

6

Біатлон довга дист.вільний, 12,5 км

 

 

13

Лук’яненко Віталій Володимирович

Харківська

Естафета змішаний клас

2

Артемін Д.В.,Бабар Б.Б., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 7,5км

2

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

2

Біатлон довга дист.вільний, 15 км

2

 

14

Ковалевський Анатолій Олександрович

 

 

м. Київ

 

Естафета відкритий клас

4

Мукшин В. Кучерявий С.М.  Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Лижні гонки середня дист.вільний 10км

7

Біатлон коротка дист. 7,5км

10

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

8

Біатлон довга дист.вільний, 15 км

6

15

Уткін Юрій Володимирович

 

Харківська

 

Лижні гонки середня дист.класика 10км

6

Мукшин В.П., Казаков В.В., Нестеренко А.Ю., Артемін Д.В.

Естафета відкритий клас

6

Лижні гонки середня дист.вільний 10км

8

Біатлон коротка дист. 7,5км

3

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

3

Біатлон довга дист.вільний, 15 км

4

16

Решетинський Ярослав Юрійович

Київська

Лижні гонки середня дист.класика 10км

10

Мукшин В.П., Хуртік Д.С., Нестеренко А.Ю., Глухих А.Ю., Артемін Д.В.

Естафета відкритий клас

4

Біатлон коротка дист. 7,5км

9

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

7

17

Павленко Людмила Володимирівна

Харківська

 

Лижні гонки середня дист. 10км

4

Мукшин В.П., Казаков В.М., Артемін Д.В.

Лижні гонки середня дист. 5км

3

Біатлон коротка дист. 6км

2

Біатлон гонка переслідування, 10км

1

Біатлон довга дист. 12,5 км

2

18

Юрковська Олена Юріївна

 

Київська

 

Лижні гонки середня дист. 10км

3

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Лижні гонки середня дист. 5км

4

Біатлон коротка дист. 6км

1

Біатлон гонка переслідування, 10км

2

Біатлон довга дист. 12,5 км

4

19

Яровий Максим Володимирович

Миколаївська

 

Лижні гонки середня дист. 10км

12

Артемін Д.В., Казаков В.М., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 7,5 км

2

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

8

Біатлон довга дист. 15 км

4

20

Костюк Юрій Ілліч

 

Волинська

 

Лижні гонки середня дист. 10км

15

Мукшин В.П., Нестеренко А.Ю., Артемін Д.В.

Естафета відкритий клас

6

Біатлон коротка дист. 7,5 км

18

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

18

Біатлон довга дист. 15 км

15

21

Хижняк Сергій Петрович

Чернігівська

 

Лижні гонки середня дист. 5км

17

Артемін Д.В., Завєдєєв А.А., Заведеев А.В., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 7,5 км

17

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

14

Біатлон довга дист. 15 км

14

22

Ткаченко Михайло Васильович

 

Харківська

 

Лижні гонки середня дист. 10км

23

Мукшин В.П. Казаков В.М., Артемін Д.В.

Лижні гонки середня дист. 5км

12

Біатлон коротка дист. 7,5 км

15

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

11

Біатлон довга дист. 15 км

3

23

Корнійко Олександр Юрійович

 

Київська

 

Лижні гонки середня дист. 10км

18

Артемін Д.В. Співак І.І., Мукшин В.П.

Біатлон коротка дист. 7,5 км

14

Біатлон гонка переслідування, 12,5км

16

Країни, які посіли з 1-10 командні місця у змаганнях

Зайняте

місця

Назва країни

Кількість місць

Лижні гонки

Кількість місць

біатлон

Загальна кількість

I

II

III

I

II

III

1

Росія

9

9

7

11

7

7

50

2

Україна

2

3

2

5

8

4

24

3

Німеччина

2

0

0

1

1

2

6

4

Японія

0

0

0

1

2

1

4

5

Швеція

1

0

1

0

0

0

2

6

Норвегія

0

2

2

0

0

0

4

7

Фінляндія

0

0

1

0

2

1

4

8

Білорусь

0

0

1

0

0

0

1

9

Канада

0

0

0

0

0

1

1

386164_454881117893398_998794877_n.jpg6962_454881141226729_1984501589_n.jpgПерші впевнені кроки назустріч Паралімпіаді в Сочі національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту вже зробила, ставши другою у змаганнях цього Кубку світу. Попереду – чимало стартів, тож побажаймо нашим спортсменам потужної підготовки до майбутніх паралімпійських стартів. Наразі команда перебуває на навчально-тренувальному зборі в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, що у с. Верхнє Турківського району Львівської області.

 

Прес-служба НКСІУ

 
< Попередня   Наступна >