6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

День щастя в української паралімпійської збірної команди України: 12 медалей фіналів Кубку світу Надіслати електронною поштою
20.03.2013

544660_497258156989027_1956349690_n.jpgЩасливими посмішками відзначає національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту Всесвітній день щастя, адже у її доробку уже 12 високих нагород на фіналах Кубку світу з лижних гонок та біатлону, що наразі (з 16 по 21 березня 2013 року) проходить у столиці майбутніх ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2014 року – місті Сочі.

Власне, вже трішки менше, ніж через рік (з 7 по 16 березня 2014 року) наші спортсмени тут, у Сочі, разом із більш ніж 700 атлетами з 45 країн світу будуть боротись за найвищі винагороди Паралімпіади, а зараз на цих майбутніх паралімпійських трасах вони випробовують свої сили на фіналах Кубку світу з зимових гонок та біатлону. І ці випробовування – досить успішні: українські атлети вибороли 12 високих нагород, серед яких 4 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі.

Вдалий відлік українських звитяг розпочав 17 березня Яровий Максим, ставши першим у спринті. Цього ж дня срібну нагороду виборола Юля Батенкова.

18 березня українська скарбничка нагород також поповнилась золотом: Кононова Олександра у лижних гонках класичним стилем на довгій дистанції (15 км) виборола найвищу відзнаку змагань.

481321_497257983655711_2107037480_n.jpgНаступного дня, 19 березня, переможну естафету підхопили Решетинський Ярослав, Кононова Олександра та Батенкова Юлія, ставши другими у естафеті (змішаний клас). Бронзові медалі у відкритому класі естафети вибороли Рептюх Ігор, Ковалевський Анатолій, Прилуцька Ольга та Лук’яненко Віталій.

Проте, чи не найуспішнішим став сьогоднішній день - 20 березня, що, до речі, вперше у світі відзначається як Всесвітній день щастя…Він насправді став щасливим для українських паралімпійців. У переддень до завершення змагань наші атлети вибороли 7 високих нагород у біатлоні (коротка дистанція), серед яких 2 золоті (Кононова Олександра та Рептюх Ігор), 3 срібні (Юрковська Олена, Уткін Юрій та Вовчинський Григорій) та 2 бронзові медалі (Яровий Максим та Лук’яненко Віталій).

531563_497608710287305_1702745642_n.jpgА вже завтра – останній день змагань фіналів Кубку світу з лижних гонок та біатлону. І ми віримо, що наші паралімпійці яскравим акордом завершать спортивну боротьбу у Сочі-2013, мріючи про Сочі-2014.

Пряму трансляцію змагань можна дивитись за наступними посиланнями http://www.youtube.com/watch?v=AR6IaOi4CCU о 10:55 за московським часом та http://www.youtube.com/watch?v=fBycMx-CHDs о 12:55 за московським часом, а також на сторінці 556930_497257950322381_558041547_n.jpgМіжнародного паралімпійського комітету http://www.paralympic.org/news/watch-live-coverage-ipc-nordic-skiing-world-cup-finals.