17181920212223
24252627282930
31
<< Поперед.

Українські танцюристи на візках стали першими на Кубкові світу в Голландії Надіслати електронною поштою
02.04.2013

883890_508784652517547_722728733_o.jpgЗ надзвичайним результатом повернулась національна збірна команда зі спортивних танців на візках з Кубка світу, що впродовж  двох днів, з 29 березня по 01 квітня 2013 року, проходив в спортцентрі містечка Куик, що в Нідерландах.

906406_476925799046342_961794202_o.jpgКоманда України, яку представили 14 спортсменів, боролась за першість Кубку світу з провідними майстрами спортивного танцю від 13 країн світу (близько 120 спортсменів) і показала себе найяскравіше. Наші танцюристи у візках вперше в історії участі у Кубку Світу з 8 можливих категорій змагань взяли участь у 7, та здобули 10 медалей вищого ґатунку, тим самим отримавши перше загальнокомандне місце!

Результати змагань

збірної команди України  зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженням ОРА на Кубку Світу

29 березня - 01 квітня 2013р., Нідерланди.

х

Змагання цього року ювілейні, 25-ті за рахунком; вони відзначились високим рівнем суддівства, що  дає можливість отримати результати максимально приближені до тих, що плануються на наступних світових чемпіонатах та своєчасно внести корективи у підготовку спортсменів. Тому перед нашими спортсменами – ще багато тренувань, щоб стати кращими на майбутніх міжнародних змагальних форумах зі спортивних танців на візках.