ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed
ղ
- Ѳ   
08.07.2013

http://1tv.com.ua/uk/news/2013/07/08/42304

 

За два тижні в болгарській столиці стартують 22-гі Дефлімпійські ігри.

Це змагання спортсменів із вадами слуху. Цього року за медалі боротимуться представники майже ста країн світу. Українська збірна вирушає до Софії з рекордним числом спортсменів - зо дві сотні. Виступатимуть у 16-ти із 20-ти можливих видів спорту. Зокрема - футболі, легкій атлетиці, спортивному орієнтуванні, волейболі, настільному тенісі та плаванні. Більшість членів збірної у змаганнях такого рівня братимуть участь уперше. За призові місця українським спортсменам уряд обіцяє солідні грошові винагороди. Детальніше про ігри дивіться на Першому. 

Валерій Сушкевич, президент Національного комітету спорту інвалідів України:

- Україна швидко зайняла перше-друге місце в світі, фактично стала лідером світового спорту людей, які мають вади слуху. На 21-х Дефлімпійських іграх наша команда зайняла другу позицію після Росії. На цих іграх буде дуже серйозна і потужна боротьба за лідерство в світовому дефлімпійському спорті.

Олександр Пантелеймонов, в.о. генерального директора Національної телекомпанії України:

- Ми починаємо його висвітлення не з дня початку Дефлімпійських ігор, а задовго до того. І вже на початку наступного тижня в нашому ефірі ви зможете побачити дуже велику кількість матеріалів, присвячених по суті презентації дефлімпійської збірної України. Також у нас заплановано безліч різних програм, пов'язаних із щоденним висвітленням результатів Дефлімпійських ігор. Ми готуємо студію. Окрім того, скажімо, різні випуски новин в ефірі нашого каналу, звідки ви зможете отримати інформацію.

 

Джерело: http://1tv.com.ua/uk/news/2013/07/08/42304

 
<   >